Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak engem zavar, hogy akivek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy akivek ismerkedek mással is beszél (nem találkoztunk még)? Én szeretek egy emberre összpontosítani. : ) Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

#Wjshshshsnjsynynxh
2018. febr. 8. 22:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Ha én ismerkedek valakivel és igazán érdekel akkor nem is tudok másra figyelni.. De ez nem mindenkivel így van. Lehet majd akkor összpontosít csak rád ha jobban megismer, hisz lehet neki ehhez kell egy személyes kontakt is. De azért ne éld bele magad előre :)
2018. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
chat.hun love.hun kb mindig 4 el beszél egy lány
2018. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
persze nem mindenki
2018. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, de amikor online társkeresőn ismerkedtem én is csak egy nővel (aki szimpi volt) chateltem és ha az nem jött össze, akkor fókuszáltam másra utána.
2018. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen jogos. Engem is zavarna. Tiszteletlenség veled szemben. Bár szokj hozzá, manapság ilyen híg erkölcsű, felszínes emberek mászkálnak mindenfelé.
2018. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom én senkivel nem beszélek,úgyis mindenki hazudik :D

De amúgy na,miért ne beszélhetne másokkal? Az emberek ápolják a szociális hálójukat nem? Te,hogy kivitelezed,hogy egyetlen emberrel kommunikálsz kizárólagosan?

2018. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha még nem találkoztatok, akkor normális. Ha találkozó után abban maradtok, hogy ismerkedtek párkapcsolat céljából, akkor onnantól nem normális. 35N
2018. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg az ismerkedős szakaszban vagytok és nem is találkoztatok, szerintem tejesen normális, hogy beszél másokkal is. Úgy is minden személyesen dől majd el, hogy működik e vagy sem. Ha a személyes találka is oké és folytatjátok az ismerkedést, akkor természetesen utána ne beszéljen mással.
2018. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Engem nem zavar. Egy online ismeretségnek ritkán tulajdonítok ekkora jelentőséget, nem érdekel, ha valaki mással beszél és én is gyakran beszélek több emberrel egyszerre ismerkedés céljából... Ha valaki elég érdekes és eléggé egymásra találunk, úgyis hanyagolni fogom automatikusan a többieket.


Személyes találkozó után már más a helyzet. Akkor jobb eldönteni, hogy ezt mi ketten folytatjuk, vagy hagyjuk. Az nem állapot, ha még utána is megy sokáig a párhuzamos locsifecsi...

N

2018. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ment mindenkinek a zöld kéz. :)
2018. febr. 9. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!