Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet annak az oka, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet annak az oka, ha egy férfi velem beszél őszintén olyan dolgokról, amikről elmondása szerint a barátnőjével nem tud?

Figyelt kérdés
Komoly témákról, pl. családi, gyerekkori dolgokról, de a párkapcsolati problémáiról is.
2018. febr. 10. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert a gatyádba akar férkőzni.
2018. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert attól nem fél, hogy te hogyan reagálsz ezekre, mivel nem vagy neki olyan fontos, mint a partnere, viszont valakinek ki kell beszélnie ezeket. Az is lehet, hogy nagyon jó tanácsokat adsz, és érdekli a mondandód.
2018. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Az, hogy be akar fűzni egy menetre. Te meg majd mentegetheted magad utána azzal,hogy "jajj de hát a barátnője tök szemét,meg se hallgatja",a csaj meg közbe lehet tök rendes meg jófej.
2018. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem azért mert szakítani akar a barátnőjével, hogy veled összejöjjön. Csak meg akar dugni. Egyébként meg azt kamuzik neked amit akar, vagy lehallgatod őket, hogy miről (nem) beszélnek négyszemközt?
2018. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Egyik ok, hogy nem jó az a kapcsolat. Esetleg akar is tőled valamit.

Másik pedig, hogy olyan dolgok amit pont a barátnőjével nem tud megbeszélni, mert fél a reakciójától.

2018. febr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy egy sutyerák, aki érzelmileg csalja a barátnőjét és ha érted elhagyná, veled is megteszi majd ugyanezt.
2018. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyfelől mem lehet túl jó a kapcsolata, másfelől meg a te bugyidba szívesen bejutna.
2018. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha valaki bugyiba akar jutni nem a szamara kellemetlen dolgokrol beszel egy nonek ha nem inkabb fenyezi magat . Mert udvarolna valaki olyan dolgokkal amit szegyelhet. Megosztotta neked , mivel ugy latta te olyan vagy aki megerti es nem le nezni fogja ezert .

Jo neha kibeszelni magadbol , igy kevesbe nyomja a lelkedet. Szimpla empatiat velek felfedezni , semmi bugyiba valo ferkozest .

2018. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Elmesélem az én esetemet: most tudtam meg, hogy pár éve párom megcsalt azzal akivel ilyen jól el tudott beszélgetni minden problémájáról. Nem tudom biztosan meddig tartott de onnan derült ki, hogy még most is üzengetnek egymásnak. Próbálom azóta kitalálni, hogy miért akarok még mindig együtt maradni vele...
2018. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt egy pasi akivel még ismerkedtünk de mondjuk ő nem sokat panaszkodott de megmondta hogy az exêt szereti .Azóta töröltem csak azért nem tiltottam mert nem volt olyan szemét hogy àgyba vigyen.
2018. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!