Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt voltunk de a hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltunk de a hozzá állásom miatt sokat veszekedtünk majd szakított. Ha leüllepedtek a dolgok, és dolgoztam azon, hogy fejlődjek, és késznek érzem magam rá, akkor érdemes fél év vagy egy év múlva felkeresni őt?

Figyelt kérdés

Ha nem lesz nyitott a dologra meg fogom érteni, viszont nagyon szeretem, és meg szeretném mutatni neki, hogy mennyire sokat változtam. Tudom ő is szeretett, ezért is adott oly sok esélyt a javulásomra én mégsem voltam akkor “képes” rá.

Sok embert ismertem meg azóta de egyik sem tudott igazán megfogni, ezért is érzem lehet fel kéne keresnem.

Azóta úgy érzem teljesen új ember lett belőlem pozitív értelemben. Abban az időben teljesen szét voltam esve.

Úgy gondolom felkeresem, hátha nyitott egy találkozásra. Jelenleg nincsen kapcsolata úgy tudom.

Ő egyébként olyan ember, aki többször próbálkozik egy emberrel.

Érdemes minimum felkeresnem?

Már méltónak tartom magam hozzá..



2018. febr. 13. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Van, hogy kell idő külön, hogy utána működjön
2018. febr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az baj ha addig volt lányokkal?
2018. febr. 13. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Miért lenne? Szétmentetek. Magadban tisztázni, hogy neked az-e.

31/f

2018. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem most meló után is épp egy csajszit hegeszt, te meg még sóvárogsz utána. :D
2018. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%

"Azóta úgy érzem teljesen új ember lett belőlem..." Persze, persze. Látod a kutyában a szalonnát. "dolgoztam azon, hogy fejlődjek" Párterápiára jártál magaddal????

Nem akarlak bántani de az ilyen szövegek mögött nem szokott eredmény lenni, max vágyálom. Inkább probáld ki magad másoknál, öt már eleget rongáltad.

2018. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mikor együtt voltunk is tisztában voltam a hibákkal amiket elkövettem. Nem párterápiára jártam magammal, hanem pszichológushoz ami nagyon sokat segített. Valamint változtattam a dolgokhoz való hozzá állásomon. Az ő viselkedésével pedig akkor sem volt probléma.

Szerintem ha írok neki mi a helyzet, így fél év után semmi gond nem lesz belőle, max elküld. Magam miatt és miatta csináltam végig ezt az egészet. Szerintem érdemes lenne azért, semmit nem fogok veszteni. Max megértem hiába változtam mert már nem akar semmit. De legalább jobb ember lettem.

A többi válaszolónak köszönöm!

2018. febr. 13. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem késő egy próbát megér.Becsülöm benned hogy vállalod a hibáid.Én sokszor kértem a volt párom menjen orvoshoz.Nem tette.
2018. febr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szurkolok, remélem, sikerül! :) Egy próbát mindenképpen megér.
2018. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!