Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből vajon lehet kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből vajon lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja váltottam munkahelyet és időközben beleszerettem az egyik kollégàmba. Közel lakunk egymáshoz és szinte mindig együtt jövünk-megyünk és bent is beszélgetünk. A kezdetektől fogva szimpatikus volt és úgy veszem észre, hogy én sem vagyok közömbös számára. Elég sok mindent megbeszélünk. Nagy az összhang. Szerintem neki sincs kapcsolata. Ilyen dolgokról nem beszélgettünk még. Ő teljesen más férfi, mint akikmel eddig együtt voltam. Neten is beszélünk néha és néha úgy értem, hogy nála is föbb ez mint szimpátia. De őt ismerve nem vagyok benne biztos, hogy ha én nem lépek akkor ő fog. És nem szeretném, hogyha a női büszkeség miatt hagynám az egészet. Ő az a visszafogottabb férfi. Félek kezdeményezni, mert egyrészt mégiscsak cikinek tartom nő létemre, még sosem léptem elsőnek, másrészt félek a visszautasítástól. Ráadásul hamar döntenem kell, mert nemsokára kezd az új munkahelyén. Kb 2 hét múlva. Nemakarom elveszíteni. Nagyon belezúgtam. Tudtok nekem tanácsot adni? Mit tegyek?

29 L


2018. febr. 17. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:

A női büszkeségnek mégis mi köze van ahhoz, hogy a tudtára adod, hogy bejön? Állj a talpadra, ne várd a szádba a csodát és közöld vele, hogy szeretnéd munkahelyen kívül is látni, mert többnek érzed a dolgot, mint barátság. Ennyi.

Félsz a visszautasítástól? Szerinted egy férfinak milyen az élete? :D

2018. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát, a legrosszabb, ami történhet, hogy hülyét csinálsz magadból, de ha nem próbálod meg, akkor bánni fogod, hogy nem tetted meg. Én is hülyét csináltam magamból nemrég hasonló szituációban. Tanúi mondjuk nem voltak a dolognak, szóval kettőnk között marad. Aztán az élet megy tovább. Én úgy gondolom, hogy ha valakivel dolgod van, azt nem kerülheted el, és akivel együtt kell lenned, az előbb-utóbb alakul. De senki nem ok nélkül lép az életedbe, még akkor sem, ha az csak rövid időre szól. Engem a legutóbbi inspirált és megoldást mutatott olyan dologban, ami számomra fontos, így akkor is csak nyertem vele, ha ő elzárkózik mások elől.
2018. febr. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat! Megpróbálom. Bár nagyon rosszul fog esni, ha visszautasít, mert eléggé oda vagyok érte.
2018. febr. 17. 23:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem személyesem mondom neki, hanem neten, hogy jó lenne munkahelyen kìvül talizni, akkor azt nem fogja rossz néven venni? Mit gondoltok?
2018. febr. 17. 23:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége, hogyan mondod el neki.
2018. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De ha ugyis elmegy, miert nem dobod be siman, hogy "most hogy elmesz, mikor latlak ujra?"
2018. febr. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!