Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennetek ha nagyon tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha nagyon tetszene egy professzor az egyetemen aki nem tanit titeket?

Figyelt kérdés
Ket honapom van hatra a diplomaii es biztosra tudom hogy neki is tetszem de sajnos mikor probalt nyitni felem kisse zavarba jottem a helyzettol igy nem alakult ki normalis beszegetes. Mivel mar csak a vizsgak vannak hatra nem jarok be tobbett egyetemre de sokat gondolok ra. 25 ev feletti no vagyok

2018. febr. 20. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

biztosan nem 2 hónapod van hátra a diplomáig!


ha télen végeztél volna, akkor január-februárban lett volna a záróvizsgád és a diplomaátadó.


mivel most február váégefelé járunk, ezért a tavaszi félévben fogsz diplomázni, és májusban kell leadnod a szakdogád, és júniusban tudod átvenni a diplomádat, tehát még 4 hónap visszavan.


a hallgatói jogviszonyod tehát még javában tart, és tartani fog, míg át nem veszed a diplomádat.


na, itt kezdődik, hogy reálisan nézed a tényeket, és nem kamuzol.


tök mindegy hány éves vagy, ő egy prof., és ha van esze, nem kockáztatja a jó hírnevét azzal, h. egy 25 éves tyúkkal kezd, akit tanít.


hidd el nekem, a profesdzorok nem a magadfajták után ácsingóznak, max. megdug, és ennyi.


és megütheti a bokáját, ha kiderül, h. veled kezd.


keress a saját korosztályodból.

2018. febr. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

istenem, mennyi kis hülye van, aki ilyen könnyen kapható!

ábrándos titkárnők, akik a főnökkel kavarnak, ápolónők, akik a dokik után kajtatnak, egyetemisták, akik azt hiszik, tényleg valami komolyat akar tőlük a prof.

ez a "próbált nyitni felém"-dolog pedig simán lehet egy hétköznapi szituáció, amibe többet képzelsz.

amúgyx legyen intő jel, ha a ő munkahelyét erre használja, ami nem ugyanolyan melóhelx, mint bármi, és tiltja neki az etikai kódex, akkor én első körben ábrándulnék ki belőle.

amúgy meg ha csak szexre kellesz, azt az egód nem bánná?

ennyi használhatóés kihasználható vagy? persze 25 évesen...

hát fogjál rgy sugar daddyt, az még fizet is érte, ha szétteszed.

2018. febr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

1-es, a szövegértés az nem megy neked. A kérdésben írta, hogy ez a tanár NEM tanítja őt.


Nekem volt olyan tanárom, aki olyan lányt vett feleségül, aki korábban oda járt, csak másik szakra. Nem volt köztük nagy korkülönbség sem. És senkinek nem volt semmi problémája vele.

2018. febr. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha ismernéd a szabályokat, tudnád, hogy csak az számít, hogy ugyanahhoz az intézményhez tartoznak, ugyanannak az intézménynek a dolgozói: egyikük profként munkaszerződéssel, másikuk hallgatóként mint egyetemi polgár és hallgatói jogviszonnyal rendelkező személy.


csak ez számít az etikai kódex szempontjából.

2018. febr. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!