Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek egy lánynak arról, hogy szerelmes vagyok belé kicsit búrkoltan, hogy ne valljam meg neki? De komolyan vegyen, hiszen látni fogja, hogy komoly érzelmeim vannak iránta?

Figyelt kérdés

2018. márc. 10. 02:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez így nem fog menni.
2018. márc. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha azt akarod, hogy komolyan vegyen, akkor komolyan is közeledj hozzá.
2018. márc. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Smárold le!
2018. márc. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne vallj neki szerelmet, inkább csak keresd a társaságát, beszélgess vele, ismerd meg jobban.
2018. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Bocs..de en konkretan az ilyen tutyi mutyi nemtom hogy vegyen komolyan a csaj pedig szerelmes vagyok bele "ferfiaktol"raz ki a hideg. Szerintem hagyd a fenebe ha mastol kell segitseg hogy kozeledj egy no fele.
2018. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

#5 miért kell sértegetned a kérdezőt?


Éppen az a problémája, hogy tutyi-mutyi, te pedig még belerúgsz egyet, hogy kellene a fenének ilyen, inkább ne is akarjom párt.

Ő ilyen. És nem is veled akar összejönni, így teljesen mindegy, hogy mit gindolsz róla.

Mire jó ez a negatívság és lehúzás??


Kérdező,


Semmiképpen se vallj neki szerelmet, mert az ijesztő és kiábrándító.


Keresd a társaságát, beszélgessetek, hogy érezze, hogy komolyan érdeklődsz.


#2 voltam.

2018. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is inkább hívd el randizni. Mondd, hogy kedveled őt és szívesen randiznál vele, van-e kedve x napon kávézni/enni/moziba menni veled.

Remélem, hogy jó sül el :)

2018. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%
Kiabrandito ha valaki szerelmet vall? Ja igen inkabb legyen korul rajongva kinyalva a valaga mert az imponalo..de illuzio rombolo ha majd ki is mondod hogy szereted szerelmes vagy bele. Hanyok toletek
2018. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

#8 igen, ha "semmiből" csak hirtelen szerelmet vall valaki az kiábrándító vagy ijesztő. Ezért tanácsoljuk neki, hogy keresse a társaságát ismerkedjenek, beszélgessenek, randizzanak.


Neked van hányingered? Tudod mi a hányinger? A #5 hozzászólásod:


"ferfiaktol"raz ki a hideg. Szerintem hagyd a fenebe"


Rajtad kivűl mindenki valamilyen segítő választ adott. Mindenki. Kizárólag egyedül te sértegetted és húztad le, hogy ne is kelljen neki nő, mert TÉGED(?????) kiráz a hideg.


Ha okadni akarsz, akkor nézzél tükörbe vagy magadba mélyen.

2018. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Nyugodj mar le hu****e gyerek! :D miert kapod fel a vizet?ez egy anonim oldal..komolyan ezen felhuzod magad? Te beteg vagy. Menj s****al lovat!
2018. márc. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!