Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki érti ezt? Volt már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becykeee kérdése:

Ki érti ezt? Volt már valaki hasonló helyzetben? Én most vagyok 26 éves nő ő 31. Engem ez még mai napig mélyen érint nem tudok hinni senkinek sem és az önbizalmam nullan van

Figyelt kérdés
2016 ban ismerkedtem meg egy sráccal egy társkeresőn nagyon jól indult részemről szerelem volt első látásra. Mivel én még férjnél voltam papíron ez őt zavarta nagyon. Ismerkedésünk utan rá egy hónapra össze költöztünk. Mindig azt tapasztaltam hogy repülő üzemmódban a teloja és hogy egy idegen nő írogat neki mindig lerázott buta magyarázattal. Össze költözésünk után rá két hétre kirakott a lakásból. Mondván hogy nem bízik bennem. Nagyon össze törtem. Utána áprilisban jött azzal próbáljuk meg újra bele mentem. Júliusban jött egy üzenet amikor ő elment fürdeni egy Ausztriai cím akkor nem kérdeztem rá. Mert nekem azt mondta munkásokat vissz ki németbe de mint kimerült csak rizsa volt. Kérdeztem miért nem vissz magával hiszen szabin vagyok nem nem nincs hely az autóban. Szóval elment el kezdtem nyomozni a küldött üzenet alapján és az Linz volt. Mivel párszor láttam azzal a külföldi nővel beszélni tudtam merre fele keresek irtam a nőnek az ismerőseinek hogy ki ez a nő de csak egy nő ált velem szóba ő mondta el hogy két éve együtt vannak és ahol lakunk most lakás az a nőé. Mondanom sem kell Mit éreztem mennyi hazugság. Közben a nő minden hónapban utalta neki haza a pénzt a lakásra. Felhivtam az akkori párom hogy mi ez az egész. De semmi másnap haza jött kaptam is tőle hogy én lejaratom. Utána írt a nő hogy költözek ki a lakásból. El akartam jönni de jött azzal hogy ne menjek szeret stb le mentem a lépcsőházba mivel volt levél nyílás az ajtón ott hallgatam hogy a nővel beszél és minden csitri ostoba lanynak elmondot. Én arra gondoltam nőket futatnak és mondtam neki hogy feljelentem nyilván mergemben mert akkor még semmit nem tudtam tisztán. A szülei utalnak semmibe néznek ez miatt mintha én csaltam volna a fiúkat lenéznek és pedig állandóan irányít.
2018. márc. 21. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"szerelem volt első látásra"

"Ismerkedésünk utan rá egy hónapra össze költöztünk."


Eleve ez rossz kezdet. Naiv kislányként viselkedtél. De az, hogy ezek után volt egy csomó másik gyanús jel és elég gyenge hazugságok, még gázabb.

Ne mások iránt légy bizalmatlan a rossz döntéseid miatt.

2018. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál. Igen lehet korai volt csak mind ketten vagytunk arra amit EGY társ mellett érezhet az ember. Az már más kérdés hogy ő miért hazudott annyit.
2018. márc. 22. 00:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen :)


Amikor ennyire akar valamit az ember, akkor könnyen koppanhat. Legyenek egészséges szintű fenntartásaid másokkal szemben addig, amíg nem ismered meg őket igazán.

És igen, a hapsi egy görény volt, de ne ezzel foglalkozz. Rajta nem tudsz változtatni és felesleges vele foglalkoznod. Azért a te részedről írtam, mert saját magadon tudsz változtatni és saját magaddal kell foglalkoznod. Ez fog előrevinni.

2018. márc. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nyilván de ez nekem mai napig felfoghatatlan hogy miért pont velem tette ezt meg. ... Nem értem és nem is fogom hozzá teszem ez a nő 48 éves szóval vele aligha tervezne komolyat
2018. márc. 22. 00:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen pont te voltál kéznél és te dőltél be neki. Lehet, hogy jövő héten már mást keres. Vannak ilyen emberek. :/
2018. márc. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem ertesz?

Osszekoltoztel egy ismeretlen pasivsl, akirol tudtad, hogy nem stimmel valami.

Onkent kellett volna lelepned, nem megvarni mig kidob.


Mi a jo fenenek koltoztel vele ujbol ossze?

Csak magadnak koszonheted.

Ostoba libakent viselkedtel

2018. márc. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vágytál egy társa, ezt látta rajtad és kihasznált.


Nem szabad ìgy ismeretlenül fejest ugrani egy kapcsolatba.

2018. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel hogy ki mennyire tudd ostobázni. Egy kérdésem volt. Az pedig az az hogy emberek hogy tudnak ennyire hazudni póker arccal élni a mindennapokat. Miért nem mondta el akkor hogy van neki az a 48 éves nő és én akkor már le is zárom az egészet miért kell eddig eljutni embereknek? ??
2018. márc. 22. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!