Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen kapcsolat lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kapcsolat lehet tartos (21/n, illetve 44/f)?

Figyelt kérdés
Parommal februar elejen jottunk ossze, es nagyon jol kijovunk. Ugy nez ki akkor teherbe is eshettem, mivel lassan 7 hetes terhes vagyok. Azota mar egyszer szakitottunk, majd kis idore ra kibekultunk. Hozzateszem nem sajat hibankbol, hanem egy ismerosunk bekavart. A lenyeg az egeszben, hogy mar megbeszeltuk, ha meg is csalt nem banom, mert szeretem. A babat elvallalja es felneveli velem, akkor is ha nem az ove. Ami a "kulonlegessege" a kapcsolatunknak, hogy o taxis, en meg prostitualt vagyok. Igy is jottunk ossze, felmentem hozza "dolgozni". Gyakorlatilag szerelem volt elso latasra. Azonnal osszejottunk es mar akkor is mondta, hogy hagyjam abba ezt a munkat. Feltekeny es ezt sokszor erzem is rajta, igaz soha sem bant a munkam miatt se szoban, se sehogy. Egyebkent nagyon rendes, figyelmes, okos, gondoskodo ferfi. Anyam is elfogadta, apam nem nagyon, az o szuleit nem ismerem. Egyeb meg, hogy elvalt, es van egy 26 eves nagyfia van. Egyenlore nagyon jol megvagyunk, a szex is olajozottan mukodik koztunk. Csak kicsit felek a korkulonbseg, meg minden miatt. Hamarosan osszekoltozunk, anya leszek, es meg soha sem csinaltam ilyent. Nem laktam meg egyutt senkivel es gyerekem sincs. Ti mit gondoltok mennyire lehet ez tartos?

2018. márc. 24. 20:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
78%
Ez tul szep, hogy igaz legyen. Most nezted meg a Micsoda no cimu filmet? 😁😂
2018. márc. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 A kérdező kommentje:
Nem, ez teljesen a valosag, a most, ez most tortenik. 😊
2018. márc. 24. 20:31
 3/105 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ebredj fel a “mostbol” es lepj ki a valo eletbe. Szerinted egy prostitualtat mennyire vesznek emberszamba az emberek? Szerinted mit gondol rolad? Uhh...mi lesz meg itt.

Egyetlen egy embert sajnalok itt ebben a tortrnetben ha igaz. Es az a meg nem szuletendo gyerek.

2018. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
0%
Huu, ez nekem túl sok infó...:) Különben, nagyon szépen válaszoltál az elsó kommentre...talpraesett csajszi vagy, érdekes lehetsz. Menni fog. Még, te vagy a rendező, de a szereplők belekakilhatnak, erre figyelj.
2018. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 anonim ***** válasza:
52%
Miért ne működne? Minden téren összeilletek. Még a Rákóczi téren is. Aki mást mond, az csak irigykedik, ne foglalkozz vele!
2018. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:
Elmondanam neked, hogy a prostitucio mostanaban sokkal elfogadottabba valt. Engem meg egy ismerosom sem itelt el miatta, es nem is fogom hagyni senkinek sem! Ez is egy munka, egy szakma, egy hivatas! Ennek is vannak kulonbozo szintjei, es nem holmi utszeli, tanulatlan, ostoba lotyo vagyok, hanem egy okos, muvelt, ertekes no, aki tisztaban van a lehetosegeivel es ki is hasznalja oket! Lakason, kulturalt korulmenyekben, igenyesen, szinvonalasan vegzem a munkam! Maximum nyar vegeig akarom csinalni esszeru okokbol. Utana akarok menni tovabbtanulni, foiskolara, dolgozni, vallalkozni. Ha elitel ez miatt a parom iteljen, o se kulonb ember, csak ugy sugok, de nem fogok minden szennyest nyilvanosan kiteregetni!
2018. márc. 24. 20:41
 7/105 A kérdező kommentje:
#3-nak szolt elso sorban!
2018. márc. 24. 20:42
 8/105 anonim ***** válasza:
84%

Szoval....terhesen nyar vegeig akarsz prosti lenni?

Te aztan tenyleg egy “okos, muvelt, ertekes no“ vagy. Ez igen. Vegre egy nkrmalis no “kalap emel” 👏👏👍

2018. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés egyértelműen...

Lalika, megint recsizel a szélesvásznú gémer monitorod előtt, és kamu kérdéseket gyártod.


Gyengus a sztori, kicsit jobban is törhetnéd magadat.

2018. márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
0%
Ez a sok felkiáltójel...ne kiabálj, kicsit több önbizalom. :) Te mondtad, ez is egy szakma, nem bizonygass semmit. Ez a te életed. Egyetlen egy dolog van ami miatt kicsit "féltelek", a korod, ill. ez a tüzes vehemenciád. Mindegy is, azt csináld, amit jónak érzel.
2018. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!