Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon sorsszerű az, hogy aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon sorsszerű az, hogy aki egészséges, sportol nem hobbi szinten, az ugyanilyen beállítottságú párt találjon?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk én nem tudnám elképzelni magam egy couchpotato-val, vagy egy olyannal aki nem figyel az egészségére.

2018. ápr. 9. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem a sorsszerű szót használnám rá


ha a párpreferenciádban az egészséges életmód, a fitt test, az életvitelszerűen űzött sportolás dominál, akkor nyilván olyan emberekkel fogsz ismerkedni

2018. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sportolok, volt sportoló barátnőm. Egyéb kérdés?
2018. ápr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez teljesen egyén függő. Sportolók között is van különbség. Én is edzek elég aktívan, nem versenyzek, de a méréseken majdnem hozom egy profi versenyző szintjét, és a párom is ilyen. Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy van akinek ez nem fontos. Tény viszont, hogy saját tapasztalataim szerint ezt az életmódot igazán csak az támogatja, aki maga is jár edzeni.
2018. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sorsszerű, de egy idő után kiütközik a különbség (mást esznek, másként van a napirendjük stb.), emiatt sokan inkább keresnek hozzájuk hasonlót.
2018. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, hasonló a hasonlót!
2018. ápr. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!