Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éljem túl hogy meghalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl hogy meghalt a nagypapám a páromnak meg csak az volt a fontos hogy elinduljon a buli hétvégére ahonnan 2x felhívott cseszegetett majd utána egyszer sem kérdezte meg hogy vagyok vagy a családom?

Figyelt kérdés
Pénteken jött a telefon, hogy papám elhunyt, erre nem számítottunk nagyon hirtelen jött. Páromnak már volt programja a hétvégére nem is akartam hogy lemondja csak annyit kértem, tudna egy órával később indulni hogy beszélgessünk -egy helyen dolgozunk és épp munkaidőben jött a hivás, teljesen kikészültem. A válasza az volt 10 perc vigasztalás után hogy neki már indulni kéne ő ki akar kapcsolódni stb..mérges volt rám csapkodott hogy miért kell így viselkednem-sirogörcsöt kaptam a hír hallatán. Majd elindult, este 2 szót beszéltünk azt mondta hívjam ha van valami. Szerettem volna beszélgetni de nem vette fel a telefont mert nem hallotta a diszkóban később nem hívott vissza illetve reggel direkt lekapcsolta a hangot hogy aludni tudjon így nem is beszéltünk csak 11 magasságában, délelőtt. Akkor elmondtam neki hogy nagyon rosszul esett az egész dolog és csak szapult hogy én állandóan csak bántom őt...(bipoláris ezért sokszor eltűnik,semmit se tudok róla olyakor és bunko-erre értette hogy piszkálom mindig)mert mondtam hogy én megértem őt de mikor nekem lenne rá szükségem ő nincs mellettem. Szombaton már csak 1x hivott pár percre, több időre nem mert mentek inni. Mikor kérdezte hogy vagyok mondtam rosszul erre az volt a válasza hogy úgyse tud segíteni megy inni. Mondtam ezért kár hívni..megsértődött...legközelebb csak hétfőn találkoztunk munkába. Se egy hívás se egy sms, semmi. Hétfőn ment a veszedekés illetve elmondta hogy szombaton egy korábbi szex kapcsolatából fennmaradt nővel találkozott hogy lezárja a dolgokat-elvileg a nő nem is kereste ő csak a dolgok elé akart menni. Ezen még kibuktam azt kérte akkor szakítsunk arra hivatkozik jobbat érdemlek. Teljesen kibuktam. Én 26 éves lány vagyok ő 42. Egy helyen dolgozunk, nem akarom a munkám elveszíteni de nem tudom mi lesz így. Teljesen magam alatt vagyok a gyász miatt is és azon is hogy nem számíthatok a páromra és most akar szakítani -egyik percben, a másikban nem -a bipolaritása miatt.9 hónapja tart a kapcsolat neki van egy lánya és a gyerek anyjával él aki nem a felesége de elmondása szerint évek óta semmi sincs köztük. Előre is köszönöm a segítséget

2018. ápr. 10. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

a legjobb tanácsom, hogy menekülj

ez az ember nem a párod, hanem egy gerinctelen, érzéketlen, végtelenül önző faszi


nincs rá szükséged


szakíts


melóhelyen meg maradj, vagy keress mást, de ezt zárd le vele, még a héten


egy fszfej

2018. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Atyaég. Ez egy büdös paraszt suttyó senkiházi. Akárhogy beteg, a bipolaritás az nem azt jelenti, hogy egy jellemtelen, érzéketlen, önző gyökér. Szeresd magad annyira, hogy megszabadulsz tőle de nagyon gyorsan.. (F/34)
2018. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de hogyan jöttetek egyáltalán össze? Mit láttál meg benne, amit vonzónak találtál?
2018. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ÉS te még amiatt sírsz, hogy ez a gerinctelen patkány szakítani akar?!


Tyű, ÉN dobtam volna ki, ha velem ezt eljátszotta volna a párom.

2018. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Minek jöttél össze egy mentális beteg emberrel aki a gyereke anyjával él és egy kivénhedt negyvenes?? Komolyan csak ennyi eszed volt? Egyéltalán mi az ami tetszett benne? Az elmezavar? A megbízhatatlanság? Vagy mi?

Uristen... ha pedig ennyi eszed volt ne itt sírdogálj. Felnőtt nő kétedre elég ostoba vagy. Nem tudlak sajnálni.

2018. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az elején minden szuper volt, utána jöttek az ígérgetések....és a várakozás...természetesen mind hiába, mert nem akartak ejönni a közös hétvégék ráadásul ez úgy lecsökkent hogy 4 hónapon keresztül még kb 2x 2-3 órára találkoztunk hétvégén....arra hivatkozva hogy nehéz időszaka van, egyedül szeretne lenni-megértettem. Azt hittem ez a rossz állapot átmenti és tényleg csak gondjai vannak... 😥
2018. ápr. 10. 13:56
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Neked is gondjaid vannak. A fejedben. Jó nagyok.
2018. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Vajon a nők is elfogadják azt, hogy a férfiak meg inkább egyedül szeretnek lenni a gyászukkal és (a nők) nem akaszkodnak a másik nyakára kéretlenül, ha meg ő gyászol? Nem. Szóval mindkét nem félre érti a másikat, hurrá
2018. ápr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az én papám halt meg nem az övé. 😥
2018. ápr. 10. 14:09
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Jesszus! Ebben a kapcsolatban azért vannak/voltak vörös zászlós figyelmeztetések szép számmal, amiket te MIND figyelmen kívül hagytál:

• kollégával SOHA nem kezdünk

• bipoláris (v. bármely más mentális betegséggel küzdő) emberrel SOHA nem kezdünk

• 16 évvel idősebb emberrel SOHA nem kezdünk

• kisgyerekes apukával sem kezdünk SOHA

• olyan férfival meg pláne nem állunk szóba SOHA, aki még az exével él együtt!!!

2018. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!