Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok milyen az ideális pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen az ideális pasi számotokra? -Külső -belső -hogyan öltözzön -milyen legyen a beszéd stílusa -kedvesebb vagy bunkóbb legyen -testalkata milyen legyen -és mi a legfontosabb számotokra?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Külső: normál testalkat, nem túl vékony, nem túl izmos, de ne legyen kórosan elhízott. magasabb legyen nálam (164 cm). Öltözködés normális legyen, legyen ápolt. Általában a hosszú haj nem tetszik. A külső ennyi


Belső: ne legyen bunkó. Ne legyen agresszív. Legyen hűséges. Kompromiusszumkész, intelligens.

2018. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Külső: sportos, magasabb legyen tőlem kb 5 centivel (én 159 centi vagyok), enyhén izmos, ápolt fogak.


Belső: egészségtudatos életmódot éljen, ne cigizzen, ne igyon alkohol, ne legyen önző egoista agresszív bunkó ember és ne legyen flegma.

Legyen kedves, figyelmes, segítőkész, türelmes, önzetlen, kompromisszumra kész, legyen önálló döntése, ismerje be ha hibázott, képes legyen a változásra, hűséges, szeresse a természetet az állatokat és a sportot, legyen saját egyénisége, legyen tisztelettudó...stb.


Az, hogy hogyan öltözködik, mindegy, mindenkinek saját egyéni ízlése van.

2018. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Eddigi válaszok alapján egy főnyeremény vagyok, akkor miért is vagyok még egyedül?

Mert nem csak ennyin múlik a párkeresés, hiába vannak ezek meg, ettől még senkinek nem lesz párja.

2018. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen felesleges elvárásaim.
2018. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Legyen nalam magasabb, vagy velem egymagas, nem hordok magassarkut , szoval az utobbi se lenne hatrany.

Szeles vall, ferfias testalkat. Mindegy , hogy izmos, normal, vagy husisabb, csak vekony/ gizda ne legyen.

Haj... hm... ne legyen tusis, de tul hosszu se, szine kb mindegy.

Nem kell elegansan oltozkodni, utcara egy nadrag es egy polo boven oke. Azert ne legyen a macko cuccok szerelmese se. :)

Tudjon megnevettetni, erezzem, hogy engem akar, nem csak ,valakit’.

Legyen kedves, udvarias, segitokesz, huseges, bujos (en is az vagyok, meghalnek, ha a parom nem ilyen lenne:D) , tisztetettudo, becsuletes stb stb , sorohaltnam napestig.

2018. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

20-oneves

Divatos oltozek: farmer vagy melegito,amiben latszik,h aktiv sportolo es izmos.

Ertse a humort/om. Konnyed felfogasu,laza legyen. Szeret nevetni. Gyereket ne akarjon.

Kedves legyen es udvarias.

Ne hazudozzon.

Testalkat: 185 cm 75 kg,szels hat es vall,az izmok laposak legyenek es legyen allokepessege. Lapos has. Tudjon velem futni jarni meg sprinteket nyomni. Rgyeb kuzdosportokra is jojjon el velem idonkent. Ne a tv elott dogoljon.

Bulizni jojjon el velem idonkent.

Napi szex alap legyen.

N/35

2018. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 #6 :DDDDDDD
2018. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3 te nem ilyen vagy akkor.


#6 185 centi és 75 kilóval nem jön össze az izomzat és széles hát + váll.

2018. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!