Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeséget csinálok ha ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csinálok ha ki hagyom majd a "fesztivált", mert nem akarom latni a volt párom és új kedevesét?

Figyelt kérdés

Igazából ez lenne az utolsó ilyen egyetemi, hát nem is tudom minek nevezzem, koncertek bulik szórakozásos pár nap, nem is ez a lényeg csak miattuk inkább ki hagynám.


Az egyik felem tudja, hogy nem érdemes de viszont ismerem magam, hogy ilyenkor csak rájuk tudok gondolni, és ha még iszok egy kis alkoholt sem változik semmi.

Tudom, hogy ha meglátom őket nagyon nagyon fog fájni ezért is gondoltam jobb ha nem megyek...A barátaim szerint hülyeség, elvégre most vagyok fiatal és nem éri meg miattuk szomorkodni.


Mások vélemlnyére kiváncsi lennék és ha valaki volt már szakítás után hasonló helyzetben ahol tudta látni fogja a volt párját és új kedvesét, mit tett? (Egyébként friss a szakítás és több mint egy évig volt jelen az életemben)



2018. ápr. 18. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

Zárd le a múltat és minden könnyebb lesz. De emiatt kihagyni egy buli? Ne csináld már! Bánni fogod, ha most nem mész el!


De a te döntésed.

2018. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ebben a kérdésben nem lehet hülyeséget csinálni, mert abszolúte semmi jelentősége nincs az egésznek. Csináld, ahogy kedved tartja. Tök mindegy.
2018. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Légy vidám, bulizz, és sz@rd le őket magasròl!
2018. ápr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Jajj ne mar. Menj el es bulizz oket meg fo......d le!
2018. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Azt tedd, ami neked jól esik. HA elmenni van kedved, menj el, ha inkább kihagynád, akkor simán hagyd ki!
2018. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

Ha nem mesz, akkor is -e idö közben azon fogsz filozni, mit csinalnak ök ott...

Ha tenyleg latod is öket, akkor legalabb nem a fantaziaddal szorakozol es meg eselyed is van arra, hogy jol erezd magad. lehet, talalkozol valakivel, vagy akar csak barataid köreben jol erzed magad es pont nem erdekel, mit csinal a volt parod.

2018. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Mindig előre kell nézni, mert ha hátrafelé pislogsz qrva nagyot eshetsz.
2018. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy érzed, hogy nem szeretnél elmenni, akkor ne menj. Te érzed, hogy utólag bánnád-e, hogy kihagyod, és nem mész ugyanazokra a helyekre, bulikra, ahová a volt barátod és az új barátnője.

Mindenki máshogyan dolgozza fel az ilyeneket, ne befolyásoljon, hogy mások milyen tanácsokkal látnak el, hiszen nincsenek a helyedben, nem tudhatják, hogy benned ez hogyan csapódna le.

2018. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne menj.

Úgy érzem, hogy rossz lenne neked őket együtt látni, fájna neked. És mondhatja bárki, hogy ne foglalkozz velük, nem fogsz tudni. Ha neked jobb nem elmenni, ne menj el. Lesz még 1000 másik buli, ahol felhőtlenül szórakozhatsz

Persze, hogy nem éri meg miattuk szomorkodni. De az meg végképp nem éri meg, hogy elmész, iszol, egész végig miattuk sírsz. Vagy azt mutatod, hogy minden happy közben meg megszakad a szíved.

Csináltam már pár "felnőtt vagyok és nem zavar az ex" bulit. Nagyrészt rosszul éreztem magam utána. Hiszen zavartak. Inkább távol maradok köszönöm szépen

2018. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a tinikori idoljaid lépnek fel, akkor hülyeség lenne,ha nem, érthető.
2018. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!