Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdjem el a szerelmet keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjem el a szerelmet keresni vagy éljek vígan tovább?

Figyelt kérdés
Mert mostanában lefoglal a jövőm alakítása, 19 vagyok és jelenleg csakis magamnak akarok megfelelni, nem öltözök kihívóan, nem teszem ki mindenem, nem érdekel ki mit gondol rólam. Nem hiszek abban, hogy majd valakit felszedek aki eltart és leélem az életem, de viszont látom a lány ismerőseimen, hogy mindnek vagy pasija van, vagy nagyon keres (aka mindenét kipakolja, játtsza magát), most akkor én is keressek egy balekot magamnak😓😮

2018. ápr. 19. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem érzed a hiányát, akkor ne. Csak azért, hogy ne maradj le? Majd jön az magától. 🙂 F
2018. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne keresd a szerelmet,ha keresed sose fogod megtalálni.Én eddig kerestem,és 2 barátnőm is volt,de jó helyett csak rossz tapasztalat lett belőle.Ne keresd hagyd hogy megtaláljon. :)
2018. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eltart és leéled az életed? K1b@s0tt k...ak készülsz? Inkább tényleg éld le egyedül az életed és kímélj meg minket férfiakat az ilyesfajta élősködő, nulla emberektől, mint amilyen te vagy. Legalja.
2018. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Én nem értek egyet azzal, hogy ne keresd, mert akkor nem fogod megtalálni, mert nálam ez nem vált be, inkább az a lényeg, hogy ne görcsölj rá. Szóval ha szerelmet akarsz és párkapcsolatot, akkor nyiss felé, ismerkedj stb. Viszont ha jól érzed magad egyedül, akkor ne keress csak azért, mert a barátnőidnek is van pasija.
2018. ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Miért zárja ki egyik a másikat? Élhetsz vígan és keresheted a szerelmet közben. Megfelelhetsz magadnak, míg társad is van.

Ezek összeegyeztethető dolgok.

2018. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nekem olyan barátnőm lenne, aki nem lenne képes eltartani magát nélkülem, és tőlem várná el, hogy éltessem, akkor inkább véget vetnék a szánalmas életemnek. Őszintén ha ez a véleményed a párkapcsolatokról, akkor még nem is állsz készen rá. Ne olyan srácot keress, aki eltart, hanem akivel egyenrangúként élheted az életed. Egyébként tényleg nem fontos, én az elmúlt éveimet 20éves fiúként azzal töltöttem h megtaláljam mit akarok kezdeni az életemmel. Még ha nem is elfogadott, szerintem vannak fontosabb dolgok az életben. :D

Szóval sok sikert! :)

2018. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
19 évesen még nagyon fiatal vagy, teljesen felesleges belebonyolódnod komolyabb kapcsolatba. Ebben a korban saját magaddal foglalkozz, tanulj, dolgozz, élj, tapasztalj, alakíts ki magadnak függetlenséget és saját egzisztenciát. Meglátod sokkal előrébb leszel mint akik ebben a korban egy “komoly” kapcsolatba fektetik az idejüket és az energiájukat. Mind apu anyu meg az apóstól anyóstól fognak függeni, ha gyerek is lesz még jobb... Persze rendes családi körülmények kozott oké de én inkább azt mondom menj biztosra, légy önálló és 24 évesen se leszel elkésve a szőke hercegeddel:D 19F
2018. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!