Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom kinyilvánítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kinyilvánítani a lánynak, akibe szerelmes vagyok, hogy mellettem biztonságban van az életnek minden helyzetében?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 21. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Epp ugy, hogy nem szoban modod el neki. Hanem tettekkel nyilvanitod ki. A szo elszall.....sajnos a mai vilagban az iras is....marad a tett.
2018. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem szavakkal, hanem tettekkel. Hogy mellette állsz a bajban.
2018. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak ne mond ezt így ki neki. Akinek ezt szavakban kell bizonygatni, ott valószínűleg az ellentettje történne. Éreztesd vele, legyén határozott és magabiztos, legyen véleményed még ha ellentétes az övével, akkor is mond ki. A nők amellett a férfi mellet érzik magukat biztonságban, akik magabiztosak és nem azok mellett akik üres szavakkal dobálóznak.
2018. ápr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem kinyilvánítani kell ezt, hanem érezni.

Így is használják a kifejezést: "biztonságban ÉRZEM magam".

2018. ápr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Na, és ő hogy érez irántad? Mert ha nem tudja viszonozni az érzéseidet, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem lesz semmi.
2018. ápr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem vonzódik hozzád, akkor ugyan bedughatod egy svájci bank páncéltermébe is, hogy biztonságban tudd, nem lesz semmi.
2018. ápr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelmű tettekkel kell .
2018. ápr. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Meton ***** válasza:
56%
Nem tudom, hogy egy kapcsolatot érdemes-e nyílvánvaló hazugsággal kezdeni, ez kábé olyan, mintha azt mondanád, hogy lehozod a csillagokat. Értelme semmi, olyan ígéret kell, ami batartható, tehát semmi olyan, ami mondjuk 1 hónapnál hosszabb távra vonatkozik. Ha van saját lakásod, ahova felviheted szexelni, na az egész jó ígéret lehet. Persze ezt úgy kell előadni, hogy főzöl egy jó vacsorát a saját lakásodban. Szerintem ez a legtöbb nőnél bejön. De olyat ne nagyon ígérj, amit biztosan nem tudsz megadni.
2018. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
56%
Sehogy, ezt majd ő vagy érzi vagy nem, senki nem tud kibújni a bőréből.
2018. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy tettekkel lehet kinyilvánítani, de én pl. örülnék annak is egy meghitt, intim pillanatban akár a szemembe mondaná ezt a párom. Kell néha a szóbeli megerősítés is.
2018. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!