Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy foglalt férfiba, ráadásul a vonzalom kölcsönös. Voltál hasonló szituációban?

Figyelt kérdés

Mielőtt kapnám az ívet, leszögezném: eszem ágában sincs összejönni vele úgy, hogy együtt van a barátnőjével.

A helyzet a következő: fél éve ismerjük egymást, egy helyen dolgozunk. Nagyon különc szerzet, alapból mindenkivel jól kijön, de látszik rajta, hogy általában véve unja az embereket.

Elég sokat beszélgettünk, és kiderült, hogy nagyon hasonló személyiségek vagyunk. Lassan levettem apró jelekből, hogy elkezdtem többet jelenteni számára: ha engem meglát, mindig őszinte mosollyal üdvözöl. Keresi a társaságom, nagyon szeret beszélgetni velem, nagyons durván kitárulkozik néha. Odafigyel mindenre, amit én mondok neki, és olyan apróságokat jegyez meg velem kapcsolatban, hogy csak ámulok, amikor vissza-visszaemlékszik információkra. Nagyon előzekeny, segítőkész, védelmező irányomban, újabban keresi az alkalmakat, hogy megérintsen, bár nagyon óvatosan, nem tolakodóan teszi.

Korábban még többet beszélt a barátnőjéről, de az már akkor lejött, hogy a lánnyal nem felhőtlen a kapcsolatuk, ráadásul vannak nehezen áthidalható problémák (nem térnék ki erre bővebben). De éppen ezért egyszer már lehűtöttem magam, és érzelmileg igyekeztem távoltartani magam.

Újabban megint arra lettem figyelmes, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz lelkileg. Ez iszonyatosan sz*r nekem, mert én tényleg nagyon rég nem éreztem senki iránt ennyire, hogy nagyon tudnám szeretni. Ez nem szimpla szerelem, hanem mélyebb annál. Éppen ezért nem igazán tudom érzelmileg leválasztani magam.

Totálisan azt látom, hogy lenne esély egy kapcsolatra, de mivel alapvetően nagyon lojális természet, nem tudom, mikor fog rájönni, hogy a jelenlegi kapcsolata hosszútávon nem fog működni (ezt nem szeretném kifejteni, de legyen elég annyi, hogy totálisan objektíven gondolom ezt, és a környezetünkben nem csak én), és hogy várjak-e rá.

Éreztél már hasonlóan valaki iránt? Mi lett belőle?



2018. ápr. 21. 21:21
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Milyen családos ember te idétlen? 😀 Ennyi idő alatt végig sem érhettél a kérdésen....
2018. ápr. 21. 21:23
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Totálisan objektíven: minden pasas panaszkodik a kapcsolatára annak a nőnek, akit meg akar dugni. És minden leendő szerető szent meggyőződése, hogy ő boldoggá tudja tenni szegénykét. Aztán 10+ évig várja, hogy végre elhagyja érte a párját.

Te se vagy különb. Ugyanazt a cumit sikerült bekapni.

2018. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Te most trollkodsz így szombat este unalmadban, vagy sötét vagy, mint az éjszaka, babám. Valaki flörtöl veled, aztán ilyen fisz-fasz dolgokból te leírod, hogy tudnád szeretni. Ja, mintha ismernéd mélyebben. Közel kerültetek lelkileg, ah, azok a nagy szavak, közhely szituban. Csak le akar kúrni, ennyi az egész.
2018. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Éreztem hasonlót egy ideig,aztán győzött a józan eszem.Sejteni véltem,hogy ez az érzés kölcsönös volt,de biztos soha nem voltam benne.Ezt a témát mindig kerültük.Talán csak fellángolás lehetett,már máshogy nézünk egymásra,de azokban a bizonyos összepillantásokban sok minden benne van ma is.Csak hát mindketten elég józan gondolkodású emberek vagyunk alapvetően.Ösztönök és vágyak miatt nem rontjuk el a barátságot.Pláne,hogy neki nem kevés volna a vesztenivalója.
2018. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Voltam. Többet nem mennék bele egy ilyen helyzetbe. Nem akarok tanácsolni semmit, mert a saját hibájából tanul az ember.
2018. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
34%
Nem nem voltam még így. Viszont ha valóban különleges az amit érzel, érdemes lenne várni, hátha kilép a kapcsolatából.
2018. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Osztom a #4-et.

Rohadt tipikus helyzet.


Oh, vajon miert is van meg a baratnojevel fel ev utan is? Ja, esze agaban sincs szakitani.


"alapvetően nagyon lojális természet"

Na persze, azert flortol masokkal.

2018. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

éreztem


a szitu ugyanez volt, munkakapcsolat, neki bnő, bennem a lelkitárs-fíling, nagy kitárulkozások, jófejeskedés, részéről célozgatások, hogy nem boldog otthon, részemről szerelem, és nagyon tudnám szeretni-fíling.... MAJD A NAGY POFÁRA ESÉS.


kiderült, hogy a faszi nem gondolta komolyan, csak talomban tartott, flörtölt, hogy a szar kapcsolatát feldobja, és hiába panaszkodott nekem a nőjére, és hiába tűnt úgy objektíve, hogy ők ketten tovább nem húzzák, a vége az lett, hogy összeházasodtak, a pasi meg mindent letagadott, hogy bármit akart volna tőle, vagy bármit érzett volna, holott ő közeledett hozzám, és nem fordítva.


ebből az a tanulság, hogy NEM SZABAD minden készpénznek venni meg elhinni, amit mond.


ha olyan szar neki a nőjével, miért nem szakít?

ha te tényleg bejössz neki, miért nem veled van?

és hogy tudsz egy ilyen embert tisztelni és megbízni benne, aki a nője háta mögött veled, egy másik nővel bizalmaskodik és kavar?



na ugye.


felejtsd el.


nagyon meg lehet szívni, tapasztalat.

2018. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
javítom: hogy bármit akart volna TŐLEM...
2018. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

Ne foglalkozz a mocskolódókkal.


Voltam hasonló helyzetben, csak férfiként. Abból se lett kapcsolat, mert mindkettőnknek helyén volt az esze és a szíve.


Viszont gondolj arra, hogy te megérdemelsz egy olyan társat, aki csak téged szeret és értékel. Ő pedig, ha szeret téged annyira, amennyire mondja, akkor nem fog ennek útjába állni.

2018. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!