Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti, akik féltek a csalódástól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik féltek a csalódástól és inkább választjátok az egyedüllétet. Mit kell tennie annak az embernek, aki meg akar titeket hódítani ahhoz, hogy esélyt adjatok neki?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor látok itt embereket, akik a sok csalódás után úgy döntenek, hogy inkább maradnak egyedül és nem adnak esélyt másnak, mert félnek, hogy ismét csalódnak (amit én meg ismértek, de!). De mi van ha pont most jön el az az ember, akit tényleg érdekeltek és nem áll széndákéban összetörni a szíveteket vagy megbántatni titeket. Ez az ember nem tehet arról, hogy viszonylag későn lépett be az életetekbe.

Vagyis a kérdésem az, hogy mit várnátok vagy mit szeretnétek mit tegyen az az ember, aki titeket választ, hogy bebizonyítsa ti kelletek neki?



2018. ápr. 21. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Legyen oszinte.

Ennyit.

2018. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
79%
Őszintén? Semmit.
2018. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Hagyjon időt. Ne sürgesse a dolgokat. Éreztesse velem, hogy megéri rámszánni azt az időt amíg bizalmat szavazok.

De ne vigye túlzásba a kedveskedést, mindent csak mértékkel. Úgy tudnám lefordítani, hogy barátságból alakuljon szerelem. Ehhez kb 3hónap kell nekem.

2018. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Hasonló neveltetés, életszemlélet, célok, gondolatok.

Tenni? Ha megvan mindez semmi extra dolgot,

2018. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Viszont aki semmit se vár el, az nem is akarja, hogy a másik közelítsen felé?

2018. ápr. 21. 22:03
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

nem tört össze senki de egyszer sem szeretnék csalódni...


akibe szerelmes lennék az


-tesz mindenféle modern férfi, nő c elvárásra


-őszinte


-érti miről beszélek (óriási keservem hogy ez keveseknek tulajdonsága)


-kicsit céltalan a jelenlegi helyzetében (mint én) mivel jó lenne együtt kitalálni mi legyen a menet tovább.. szerintem ez jobb mint összefésülni két anno külön keletkezett tervet


-szeret csendben ülni az ölemben vhol a természetet csodálva... nagyon kell a szavak, tettek nélküli egymásra hangolódás..


-és sok sok idő...


lehetetlen :]

2018. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ja 25 f..
2018. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Senki se szeretne csalódni, ahogy én sem, viszont ha az ember nem ad esélyt a másiknak vagy másoknak, akkor sosem találja meg a megfelelőt.
2018. ápr. 21. 22:30
 9/21 anonim ***** válasza:

1, Nálam rendszerint az idősebb korosztály lenne esetlegesen érdeklődő felém, de;

2, Van valami, amivel nem tudok mit kezdeni, mert úgy születtem, ahogy és ez elriaszt mindenkit magam mellől.

Az esetleges másik félnek nem kellene semmi egyebet tennie, csak elfogadni azt, hogy nem vagyok/nem lehetek olyan mindennapi ember, mint bárki más, csak rosszabb.

2018. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Annyira nem szeretnek már kapcsolatot hogy akárki akármit tenne nem tudna meggyőzni hogy legyek vele kapcsolatban. Szóval semmit ne tegyen

Egyedül sokkal jobb mint kapcsolatban

2018. ápr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!