Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kapcsolatban a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban a következő lépés megtételéhez a szívedre vagy az eszedre kell hallgatnod?

Figyelt kérdés

Ha szívedre akkor folytatód tovább vele, még ha nem is elégíti ki az álmaid és a vágyaid az élet ami mellette vár rád.


Ha az eszedre hallgatsz akkor kilépsz a kapcsolatból, még ha érzelmileg nagyon is megterhelő és egy olyan életet élsz ami a saját értékrended határoz meg.


2018. ápr. 21. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Szívemre szoktam hallgatni.
2018. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az eszedre, ha elore tudod, hogy nem olyan lesz mellette az elet, mint amilyent szeretnel.

Hamar ki fog bukni, hogy nem egymas melle valok vagytok.

2018. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szívedre: lemondanál mindenről ami eddig fontos volt számodra csak azért hogy x ember mellett ébredj reggelente? Lemondanál az álmaidról, a céljaidról hogy egy olyan életet élj ami a másik mindennapjaiba beleillik? Miközben lassan elveszíted önmagad.
2018. ápr. 21. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: hasonló cipőben járok. Ha megvan a megoldás, szólj! :) Addig pedig jó vívódást!
2018. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a sütiket, de tudod, hogy súlyos cukorbeteg vagy: az eszedre vagy a szívedre hallgatsz?

Na ugye!

Az eszed ilyenkor már tudja, hogy ennek rossz vége lesz. Nem mindegy, hogy most fáj a szíved vagy kicsit később? De. Viszont az elszalasztott lehetőségek nem jönnek vissza.

Egy szerelem semmit nem ér, ha csak szenvedsz mellette és boldogtalan vagy. Akkor inkább szenvedj a szakítás miatt, az két hét, és elmúlik. Egy ilyen kínlódós kapcsolatban meg évekig bőghetsz minden este.

Hol éri meg benne maradni?

2018. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt az eszemre. Amúgy, a kérdést kifejthetnéd konkrétabban. Mi történik?
2018. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, ezt jól jegyezd meg.


Mindig a vérben úszó szívedre hallgass, sose a szarban fürdő agyadra.

2018. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Van egy 5 éves kapcsolat ahol én hoztam szóba az eljegyzést és megtudtam hogy a barátom nem szándékozik eljegyezni de még egy gyűrűvel feleségül kérni se mivel ha évek óta vagyunk együtt ez már felesleges. Bemegyünk a polgi hivatalba aláírjuk a házassági papirt és ennyi.

Én Budapesten nőttem fel de jelenleg egy baranyai községben élek vele. Hiányzik a budapesti életem, az ottani életvitel, az utazás, a vásárlás, az emberek. Nem szeretek itt élni, létezem de nem élek.

Mellette le kellene mondanom az álmaimról és a céljaimról. Érzelmileg kötődöm hozzá de közben végtelenül is csalódott vagyok. Az eljegyzési gyűrűs dolog csak az utolsó csepp a pohárban.

2018. ápr. 21. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy együtt felköltöztök Pestre?
2018. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatod ékes példája a "megdöglött a kutyám, de megtartom, mert cuki" esetének. Ha a srác ennyire elszarja az egészet, miért erőlteted? Megvárod, míg teljesen kikészülsz?
2018. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!