Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Éreztétek már azt, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már azt, hogy soha többé nem lesztek újra szerelmesek?

Figyelt kérdés
Tudom, ez a szombat esti negatív, de olyan nehéz néha elképzelni, hogy helyre jönnek a dolgok érzelmileg. Ti voltatok már hasonló helyzetben? Mi segített továbblépni nektek? Jött szerelem, amikor nem is számítottatok már rá?

2018. ápr. 21. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Igyekszem tudatosan elkerülni a szerelmet

Nem akarok szerelmes lenni

2018. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az hagyján,hogy nem akarok,de már nem is tudok szeretni szerintem!Köszönhetően azoknak az embereknek,akik segítettek megtanulni elrejteni,hogy nekem is vannak érzéseim.Ők talán még ma is Badoo szintű oldalakon lógnak.
2018. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen, erre jött mostanság egy nő, aki elrabolta a szívem...nem jó érzés, mert...
2018. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Éreztem ilyet. Teljesen biztos voltam benne, hogy soha nem leszek szerelmes, nem is tudok újra szerelembe esni, és nem is akarok. Egyedül akarok megöregedni.

Egy hét nem telt el, és egy váratlan találkozás után úgy estem haza, hogy fülig szerelmes vagyok.

Ennyit a tervekről.

2018. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

pl. most úgy érzem

a múltkori szerelemből csalódás lett és szerintem soha többet nem találok hozzá hasonlót

innentől kezdve szerintem nem leszek újra szerelmes

2018. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
67%

Tudatosan törekszek arra, hogy ne legyek szerelmes senkibe sem. Úgy gondolok a nőkre, úgy kezelem őket, mintha haverok lennénk, s nem éreztetem velük, hogy mint potenciális barátnőjelöltek szóba jöhetnének. Nyilván sokan megcáfolhatnának ebben, hogy ez nem így van, meg majd egyszer villámcsapásszerűen szerelmes leszek, csakhogy akik ezt állítják, ők nyitottak magára a párkapcsolatra, én nem. És tudatosan nem. Több hátrányt látok benne, mint előnyt, ezáltal kialakult bennem egy taszító érzés a párkapcsolati léttel szemben.


Szóval el lehet-e kerülni, hogy szerelmes legyél? Bizony, el.

2018. ápr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lazy Lover ***** válasza:
0%
+6
2018. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Igen, jelenleg is ebben az érzésben vagyok.
2018. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%

Oooo kerdezo. Igen. Jelen pillanatban nagyon, de nagyon ebben a helyzetben vagyok. Elkeseredve, feladva, torve-zuzva, rozsdasan, “megfertozve”a regi nagy szerelemmel....(sose jon ujra olyan, aki nagyobb erzelmet tudna mozgositani/megmozgatni bennem) ezzel a tudattal, de harcolva vele fekszem es kelek. Es mar olyan versurito hatasu, elalelt mamoros es lvakult, feladott erzes van vennem. Minden lepes nehez.

Felek is. Igy kell elnem?

Igaz, mar a 4. az ilyen helyzetekbol a 8 ev alatt.

Eddig mindig jott valaki aki nagyobb erzelmet adott/hozott ki belolem.

De ugy erzem, hogy ennyi volt. Nem lesz itt mar magy szerelem, nem lesz itt semmi. Bekll ernem egy sablonos kapcsolattal. Amiben nem vagyok voldog, vagy nem leszek, de elfogadom majd, mert nagy ur, mondjak....a magany.

2018. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Persze! Azota 2szer is racafolt az elet:)
2018. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!