Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell látnia egy adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell látnia egy adott lánynak (milyen külső, belső tulajdonságokat) egy fiatal pasiban, hogy vonzódjon hozzá és bejöjjön neki? Kort is írjatok csajok!

Figyelt kérdés
Fiatal srácként nagyon érdekelnének engem ezek, úgyhogy legyetek szívesek segíteni !

2018. ápr. 21. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy a személyisége miatt belé szeressen !
2018. ápr. 21. 23:13
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Én amikor belső alapján szeretem bele egy férfiba (22 évesen) azért volt, mert nagyon egy húron pendültünk. Nem akart megszerezni, mert számára sem voltam vonzó nőként. Nyugodtan épülhetett a kapcsolatunk, volt időnk megismerni és megszeretni egymást.

Szerettem, hogy kedves, nyílt, udvarias, intelligens. Nagyon sok dologban volt ugyanaz a véleményünk. És voltak nagyon lovagias gesztusai (amit én úgy kaptam meg, hogy "nem jöttem be neki).

Talán ezt szerettem benne a legjobban. Sok férfi játssza az agyát, hogy mekkora gentleman, de ha nem a forgatókönyv szerint reagálsz, akkor rögtön egy tahóvá vedlik. Ő viszont senkit nem tüntet ki, ő ilyen volt mindenkivel.

Ezért szerettem belé.

2018. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez relatív... Mindenkinek más jön be, nem fogsz olvasni két egyforma véleményt, de tessék az én "álompasi" variációm :

Belső: hűséges, odaadó, romantikus de nem túlzottan, humoros, intelligens, domináns az ágyban, biztonságot nyújt, és van benne egy kis vadság, rosszfiússág de velem gyengéd és kedves/odaadó. Az sem baj ha cigizik mert bejön.

Külső: kb 175-180 centi, ha ettől magasabb az nem baj. Átlagos testalkat ( nem bukok az izomagy pasikra) lehetőleg szőke haj kék szemmel 😍 ja és az is pirospont ha szereti a rockzenét :) azt hiszem kb ennyi 21 l voltam...

2018. ápr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a kettes írta, nálam dettó ugyanez. Külsőre egyáltalán nem fogott meg kimondottan, persze helyes arca volt, de kb ennyi. Nála sokkal helyesebbek szoktak tetszeni.


De olyan barátságos, vidám, laza, érdeklődő, segítőkész volt mindenkihez, az nagyon hamar feltűnt és tetszett is. Hozzám még jobban mert azt mondja akkor belém szeretett mikor először meglátott :)

De mikor segítségre volt szükségem ott volt. Nem mászott rám, nem nyomult, békénhagyott, befogta a száját és segített. Mellette párhuzamosan visszautasítottam a közeledését, ami nagyon felzaklatta, de ennek ellenére mint férfi ott volt segíteni, úgy hogy már nem remélt semmit. Azóta még jobban ismerem, a legönzetlenebb és legjószívűbb ember akivel valaha találkoztam. A hibáival együtt szeretem, már egy éve vagyunk egy pár. Minden nap azon mesterkedik hogy megnevettessen és boldog legyek. :)


Összegezve: ha valakinek nem csak addig kellek és nem csak addig mutatja az előzékeny férfit amíg nem kapja meg tőlem amit akar, az nekem nagyon imponál. Illetve szeretem ha tényleg másokkal is jó ember, emberséges, nem ítélkező.

2018. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja bocsi kimaradt h 25/L
2018. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!