Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megérne egy próbát vagy lomtár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérne egy próbát vagy lomtár?

Figyelt kérdés
A környezetemben van egy nagyon fura pasi. Az emberek inkább elkerülik, félnek tőle. Egyszerűen túl okos vagy mintha ismerné ismeretség nélkül is a másikat. Olyan dolgokat megmond bárkiről, amiket sokszor még a legjobb barátunk sem tud. Mindig egyedül van, szerintem a tanulás a legjobb barátja. Egyébként külsőre nagyon is rendben van. Engem vonz az egész léte, viszont tudom, hogy hülyének nézne mindenki, ha lépnék felé. Na meg nem akarok egy könyv lenni neki, akiből olvashat.
2018. máj. 5. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, de ha be akarod próbálni akkor ne foglalkozz azzal hogy vajon kinek tetszik majd ez.
2018. máj. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tehát ismersz egy értelmes embert. Miért ne érné meg a próbát? :D
2018. máj. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Téged is csak azért érdekel, mert furcsa.

Nem hiszem, hogy az érdeklődés őszinte részedről inkább csak látni akarod, hogy te azért magadra tudod vonni a figyelmét

2018. máj. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Engem vonz az egész léte, viszont tudom, hogy hülyének nézne mindenki, ha lépnék felé."


Ha komolyan ez a problémád, akkor kíméld meg magadtól. Komolyabb nőt érdemel.

2018. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megér egy próbát vagy lomtár? Ennyit ér neked egy ember hogy vagy kikezdesz vele, vagy szarba se vedd? Nyugodtan kihagyhatod, úgyis levágja hogy mennyire ostoba vagy.
2018. máj. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te már most lomtárban vagy nála, cica. Agyilag 0 vagy.
2018. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér
2018. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek, már eleve nyitott könyv vagy neki, tehát mindegy.
2018. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!