Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondanátok a feleségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a feleségnek?

Figyelt kérdés
10 hónapja megismertem neten egy férfit.Ausztriában lakik.Nemrég végre meglátogattam.Szuper volt.Ma megtudtam hogy házas.Egy magyar nővel.Ő nigériai.Nemtudom megmondjam e a nőnek.Vagy ne alázkodjak meg ennyire?Haggyam a fenébe őket?Már esküvőről is beszéltünk.:(

2018. máj. 16. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Én szólnék a nőnek, ha a pasi nem tehet nekem bosszúból valamivel keresztbe. Nem lenne tiszta a lelkiismeretem, ha nem tájékoztatnám a másik nőt arról, hogy milyen féreggel a férje.
2018. máj. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hazasagrol beszelsz amikor a csavo mar hazas?
2018. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ma tudtam meg.Eddig úgy tudtam engem akar elvenni majd.
2018. máj. 16. 23:25
 4/14 iamaveryniceguy ***** válasza:

A nigériaiak nem a többnejűségben hisznek? Illetve ez náluk teljesen evidens?


inline szerk: gyors gugli ki is dobta, hogy eléggé normális náluk a poligámia, szóval nincs min meglepődnöd. Két teljesen eltérő kultúrából származó ember vagytok.

2018. máj. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 iamaveryniceguy ***** válasza:

"86 felesége van egy nigériai férfinak"

[link]


Látod látod, te csak a második lennél (vagyis ki tudja? :D)

2018. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oke hogy nekik annyi feleségük van,de szerintem ők tudnak egymásról.Nem át lettek verve.Sok hülye hazugsággal.😅
2018. máj. 17. 05:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Eskuvo mikor nem is ismered es most latogatott meg elsonek? Hat ez teljesen h.ulye
2018. máj. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Eddig úgy tudtam engem akar elvenni majd."


Az ilyen pasiknál mindegyik leendő feleség, úgy tudja, hogy őt akarja majd elvenni. :D Sok naiv nőt betudnak hülyíteni.

2018. máj. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, csatolva a levelezésük.
2018. máj. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Neked komolyan eszedbe jutott volna hozzámenni valakihez, akivel csak a neten tartottad a kapcsolatot? Ráadásul egy olyan viszont kapcsolatnak hittél, ahol csak egyszer találkoztatok? Bocs, de akkor nem csodálom, hogy így át lettél verve.. Remélem tanultál az esetből és többet nem mész bele ilyen céltalan levelezgetésbe az első jöttmenttel, főleg nem hónapokon keresztül.. Én amúgy elküldeném a feleségnek az egész beszélgetést, szerintem joga van tudni, mekkora féreggel van együtt, aztán azt kezd ezzel az információval, amit akar. Az ő helyében én legalábbis nagyon hálás lennék, ha valaki felnyitná a szemem.
2018. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!