Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a szüleim elengedjenek a barátomhoz aludni?

Figyelt kérdés
19 èves lány vagyok, nègy ève van párkaocsolatom, komoly nagyon ès a szüleim nem engedik, hogy nála aludjak semmi pènzèrt, pedig megbízható vagyok, kemènyen tanulok ès sosem járok el sehová. Ismerik őt, megbízható,becsületes fiú. Mit tehetnèk, hogy megèrtsèk, hogy engem ez tenne boldoggá?

2018. máj. 22. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
19 vagy. Nem tilthatják meg.
2018. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4 éve vagytok együtt és még tiltják? Hát ez érdekes. Úgy gondolják hogy eddig nem tudtátok sehogy megoldani a szexet vagy mitől félnek? Ilyenekhez 19 évesen én már nem kérzem engedélyt. Elmondtam neki hova megyek mikor jövök ha nem jövök még se akkor szólok hogy ne aggódjon és kész.
2018. máj. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rengeteget járok hozzá, mègsem engednek ottaludni.. magyarázatot sem adnak, csak "nem ès kèsz"
2018. máj. 22. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg halál nyugodtan elmennék barátomhoz, és ott is aludnék. Hazatelefonálok, hogy "Itt alszom ma este" és ennyi.
2018. máj. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En 17evesen mar ott aludhattam :o igaz kulon de akkor is es o is nalunk... igaz nem o lett a ferjem de akkor is... egy szulonek tudomasul kell vennie hogy a gyereke felnott korban mar el nemi eletet. Meg 4 ev utan mar azert ismeri az ember a gyermeke parjat es szuleit idealis esetben. Le kellene ulni es megbeszelni veluk miert is nem enedik. Benned vagy benne nem biznak? Vagy abban hogy nem tudtok megfeleloen vedekezni? Szerintem probalj leulni veluk megbeszelni.
2018. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendszeres nemi èletet èlünk, sosem volt problèma, bennem bízhatnak mert mindent megosztok velük mindig, bármennyire is kínos tèma legyen az, ők az elsők bármiben,a barátomban is kellene bízniuk, hiszen nem adott okot sosem bizatlanságra, nem akarok velük szemben tiszteletlen lenni,mert felneveltek, mindent megadtak nekem, hogy boldog lehessek csak fáj, hogy nem èrtenek meg
2018. máj. 22. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Furák a szüleid kérdező.

Én a helyedben ott is aludnék amikor "csak úgy, simán" átménnél hozzá. Hazatelefonálsz hogy ott alszol. Nincs ebben semmi.

2018. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg fura.. Sok szülő azt hiszi csak éjszaka ottalváskor lehet szex.. Hát nagyot tévednek.


Tudják hogy már nem vagy szűz? Mert ha nem, valószínűleg a szex miatt nem engedik. :D szerintem Világositsd fel őket..


Egyebknet ülj le velük és kérdezz rá kérek perec hogy miért? És az nem válasz hogy csak mert nem.


Tessék megindokolni mi a problémájuk. Ha nem megy akkor meg ahogy az előttem szólok is írták elmész aztán hazatelefonalsz hogy úgy alakult hogy ma ott alszol és kész.


Aztán ha durciznak az már az ő gondjuk.

2018. máj. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen már elvárható, hogy rendes magyarázatot kapj arra, hogy miért nem engedik. Ez a "mert csak" egyedül abban az esetben elfogadható, amikor egy gyerek még annyira kicsi, hogy nem értené meg a magyarázatot.

A másik pedig, hogy szerintem nem tiszteletlenség ha 19 évesen nem úgy csinálsz mindent, ahogy ők mondják neked. Felnőtt vagy, lehet saját véleményed a dolgokról, tehát szerintem nyugodtan megmondhatod nekik, tényleg nem tilthatják meg. Ha pedig mindent megosztasz velük, azt is tudják, hogy éltek nemi életet, így végképp nem értem, mi lehet a problémájuk.

2018. máj. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!