Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 év korkülönbség a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség a nő javára. Mi jó (vagy épp rossz) származhat ebből?

Figyelt kérdés

33 leszek nem sokára (N), nemrég váltam el. Nagyon megviselt a válás, hogy a férjem lecserélt egy fiatalabb nőre... Nem is akartam/mertem eddig ismerkedni. Azt hiszem alaposan megrendült a bizalmam a férfiakban.


Most van egy 18 éves srác, aki elég nyilvánvalóan érdeklődik irántam. Közös hobbink van, ennek kapcsán találkozunk minden héten már több mint fél éve... Elég jól megismertük egymást, sokat beszélgettünk. Értelmes, helyes fiú. De hát 15 évvel fiatalabb nálam...


Persze, jól esik nekem hogy udvarol, hogy bármelyik 15-20 éves lányt megkaphatná, de mindig velem keresi a kapcsolatot. És az az igazság, most először fordul meg a fejemben hogy egy új férfivel kezdeni merjek a válás után. És azt hiszem pont azért, mert ő olyan ártatlan, mert hiszem/bízom benne, hogy nem verne át/csalna meg/venne hülyére.


Mit gondoltok? Lenne ennek bármi értelme? Árthatnék vele neki, okozhatna neki ez a későbbiekben bármiféle gondot (érzelmi, kötődés szintjén, nem tudom).


Mert ha ez veszélyes játék, akkor inkább finoman elküldöm, hogy bele se lovallja magát. Nem akarok neki rosszat.



2018. máj. 26. 13:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Rossz: pl az hogy ő még túl fiatal,lehet nem fog komolyan venni téged. Te sokkal érettebbvagy már.

De ezt neked kell eldöntened. Te tudnál bármilyen kapcsolatot kialakítani vele? Ha eltudod képzelni vele a jövődet, akkor akár még jó is származhat ebből.

Amúgy ő nemcsak barátként, nővérként tekint rád? Honnan veszed hogy érdeklődik felőled?

2018. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
"És az az igazság, most először fordul meg a fejemben hogy egy új férfivel kezdeni merjek" - akkor tán nem a gyerekosztályon kéne liliomtiprani a népet.
2018. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Legjelentősebb probléma a gyerekvállalás. Feltéve ha te akarsz egyáltalán (még?) és ő is.

Ő még kiforratlan. Változik a véleménye, még csak ezután fogja megtalálni önmagát, ezután fog rájönni, mit akar az élettől.

Szerintem úgy ne ugorj bele, hogy véresen komolyan gondolod az egészet.

Társank nem valószínű, hogy jó, de szeretőnek kiváló lehet. Persze bármi megtörténhet.

A környezetemben is van olyan nő, aki egy nála 16 évvel fiatalabb fiúval kezdett kapcsolatot. A fiú épphogy leérettségizett. A nő szintén frissen vált. Teherbeesett a fiútól, a fiú berezelt. Ivott, bulizott. Majd mikor lehiggadt, sikerült megbeszélniük és két év után összeköltöztek, megházasodtak, azóta van már egy tervezett gyerekük is. Közel 10 éve élnek boldogan.

Szóval ebben az esetben sincs olyan, hogy jaj, ez tuti nem fog működni. Rizikós az igaz, de akármi kisülhet a dologból.

2018. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mas elvarasatok lenne egy kapcsolatban ,teljesen mas eletszakaszban vagytok . Ha te is feltudod fogni egy kalandnak vagy szorakozasnak ,akkor igen , de szerintem ez a kapcsolat inkabb artana ,mint hasznalna neked .
2018. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%
Egy 18 éves srác legyen bármennyi érett, azért még nehezen tekinthető felnőtt férfinak. Míg te már egy váláson vagy túl, neki valószínűleg még komoly párkapcsolata sem volt. Míg te adót fizetsz és dolgozol évek óta,ő épp, hogy elvégezte a gimit, ha elvégezte egyáltalán. Míg te és a korosztályod családalapításon gondolkodik, ő még abban a korosztályban van, ahol a szülei bővítik a családot. Neki most azzal kéne foglalkoznia, hogy munkát találjon vagy milyen egyetemre menjen, hogy egyáltalán elinduljon a nagybetűs életbe, megtalálja a helyét. Ehhez persze jól jön egy felnőtt, érett ember, de talán jobb lenne, ha ezek a szülei lennének és nem te. Had tapasztaljon még a világból, ne lopd el a fiatalságát, akkor is, ha számodra úgy tűnik ő nem vágyik rá.
2018. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak kalandra! Ne vedd véresen komolyan, mert csalódni fogsz. De pár randit megér. Eltereli a figyelmedet a vállásról. Önbizalmat növel.
2018. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Tanulságosak. (a kettes kivételével)


Honnan veszem, hogy tetszem neki? Elég egyértelmű nekem is, meg az ismerőseim -szintén a közös hobbikörből- is jelezték már, hogy nekik is feltűnt. Mindig velem akar beszélgetni, mosolyog, flörtöl, meghív egy üdítőre, ha kimegyek levegőzni, jön utánam beszélgetni... Nem olyan bátortalan amúgy. :) Tényleg helyes.


Egyenesen még nem mondott semmit, nem lépett, de nem lepne meg, ha nem sokára konkrét randi meghívással állna elém.


Amúgy az adhat még adalékinfót a történethez, hogy én nem nézek ki 30+ évesnek. Az emberek általában max 25-nek gondolnak. Ő meg lehet anyakomplexusos lesz vagy hogy is nevezzem... Tudom róla, hogy az anyja pár éve minden bejelentés nélkül lelépett otthonról, egyedül hagyva őt az apjával. Hétvégi anyuka lett belőle, nem sokat foglalkozik vele. Lehet ezért is tetszik neki egy idősebb nő... Nem tudom.


Egyelőre semmiképp nem terveznék vele amúgy komolyan. Legfeljebb laza kikapcsolódás lehetne ez köztünk. Ha ő is és én is akarjuk, akkor miért ne? alapon. Ha 1-2 év múlva egyetemre megy, biztos talál majd egy korabeli lányt (vagy sokat), akik körberajongják...


Nekem nincs gyerekem és valószínűleg nem is lesz/nem is lehet. Szóval az a szituáció, amit egyikőtök írt, hogy a nő rögtön teherbe esett, az itt nem áll fenn. Örökbefogadáson gondolkodom egyedülállóként. Hamarosan jelentkezem a gyermekvédelmiseknél.


Neki nem kellene belefolynia ebbe. Ha elfogadná, oké. Ha nem, az is ok.

2018. máj. 26. 14:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 évvel vagyok idősebb a lehetséges "udvarlómnál".


Nemrég észrevettem, hogy egy tőle 15 évvel idősebb Hölgy is hasonlóképpen tetszik neki. (Viszonzott érzelmekről van szó.)


Én gyermektelen vagyok, a Hölgynek egy kisfia van.


Nekem tökéletesen elég lesz a baráti viszony vele, ha úgy adódik. Kicsit sok a konfliktus - hátha érzelmi távolság esetén ez lecsökken...

2018. máj. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Macronnak ennél durvább korkülönbsége van a feleségével :D
2018. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Érdekel még valakit a történet alakulása? :)

Jól sejtettem. A kérdés kiírása után nem sokkal randira hívott. Azóta gyakorlatilag együtt vagyunk, most már lassan 3 hónapja.

2018. aug. 26. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!