Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell még a felejtéshez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell még a felejtéshez?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerkedtem, minden szépen alakult, csak jött egy hosszabb combú csaj... Együtt vannak, szépek együtt, de ha szét is mentek volna, nem kárörvendenék, hogy bezzeg velem...


Minden kapcsolatot megszakítottam, nem keressük egymást. Mégis rettentően hiányzik. Sajnos beleszerettem, ami részéről nem volt olyan mély, hogy egy jobb külsejű csaj ne tudja elcsábítani.


Rendben van az önértékelésem, nincs szükségem vészes diétára, heti 8nap edzésre, meg fityfenére. Csak érzelmileg kerültem a padlóra, és nem megy a felejtés.


Nem kimondottan pasit keresek, ismerkedek, élek és virulok. Mégis valami nagyon pocsék belül nélküle.


2018. jún. 3. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:
2018. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!