Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy újra megbìzzon valaki a férfiakban, fiúkban, egy megcsalàs után?

Figyelt kérdés
Akinek már sikerült, hogyan tudott? Mondjuk, hogyha nem is egyszeri félrelépésről volt szó, hanem több hónapos kapcsolat párhuzamosan valaki màssal, és úgy, hogy akit megcsaltak , annak első kapcsolata volt. Én szeretnék újra megbìzni , attól félek, hogy ez a múlt kicsit megbélyegzi, sokkal nehezebbé teszi, hogy valaha legyen egy valódi normális örömteli kapcsolatom, pedig szeretném. És nem zárkózom el, de felbukkan ez a gondolat, ha valakivel ismerkedunk, hogy mi van ha van barátnője, sőt kettő, vagy megcsalna mondjuk ha nem tennék meg mindent a szexben vagy bármi irreális gondolat.. Köszönöm, aki válaszol.
2018. jún. 4. 19:19
1 2
 1/13 NDSM ***** válasza:
77%
Nem szabad elfelejteni, hogy minden ember más. Attól, hogy valaki régen rosszat tett veled, még nem biztos, hogy az újabb jelentkező is meg teszi veled. Adj esélyt. Vannak rendes férfiak is.
2018. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne erre alapozd a kapcsolatod. Ez most kicsit meredek lesz a katolikus erkölcsökön nevelkedetteknek, de engem nem hoz pánik szerű állapotba, ha a párom lefekszik valaki mással.

A kapcsolatunk másról szól, egy érték és érdek közösség, közös célokkal, közösen meghozott, betartható szabályokkal, közös gondolatok mentén.

Nem birtoklásra, de még csak nem is szerelme alapozva.

2018. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Idővel elmúlik ez a kételkedés.. Egyébként meg mindenki más..
2018. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Azt amit az átlagférfi tesz. Lenyeli a békát, és reménykedik, hogy megtalál a fogyatkozó értékes, rendes nőkből egyet. Mert a remény hal megutóljára.
2018. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadod h ez benne van a pakliban. Amig nincs megcsalás addig aranyos vagy vele, jóra koncentrálsz, amint megcsal, lapát, és lapozol, nem agyalsz rajta!
2018. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd semmire sincs garancia.


Az első barátom megcsalt, összetörtem teljesen és pontosan ezt éreztem hogy nem fogok soha megbízni senkiben.


Aztán találkoztam valakivel akiben sikerült megbíznom, igaz kétszer annyi időbe telt.

Neked is menni fog idővel. Nem mindenki ugyanolyan. Nekem ezt az elején nehéz volt megértenem és küzdöttem is ezzel. De legyoztem magamban.


24N

2018. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszaitokat, örülök nekik! még jöhetnek


#1 igen erre kellene gondolnom, hogy minden ember más


#2 hát ez is egy megközelítés, akkor nem ér csalódás úgymond, de nem a katolikus értékrend miatt nem lennék képes erre a szemléletre, hanem alapból az 'egy embernek- egy pár' híve vagyok


#3 az idő.. hát gondoltam erre, de lehet, hogy nem az idő oldaná meg hanem ha lenne valaki, akire fordíthatnám a figyelmem és úgymond már akkor elhalványulnának ezek a negatív emlékek , persze idővel együtt


#4 igen a remény, közhely de igazad van


#5 neked is igazad van, addig amíg nem ad rá okot nem kellene alaptalanul bizalmatlannak lennem


#6 köszönöm, te ezt átélted és úgy írod és örülök, hogy neked ez sikerült. én is szerintem így lennék, hogy ez küzdés lesz magamban és több idő mintha nem történt volna ez. kérdés, hogy valaki megérti-e ezt és képes kivárni, ha arról van szó


szeretnék tenni valamit, ha lehet, hogy egy egészséges ember lehessek lelkileg mert ez akaratlanul feljön, mintha bizonyítékokat várnék, hogy tényleg egyedülálló az illető és hűséges, és szinte azt érzem, hogy bocsánatot kéne kérnem, amiatt,hogy bizalmatlan vagyok először, jobban mint kellene. azt kihagytam a kérdésből, hogy ezzel az önbizalmam is megcsappant rendesen mert magamban kerestem a hibát és minden ami jó volt abban a kapcsolatban, úgymond befertőződött, az összes jó emlék, mert hazugság volt.lehet hogy egy kicsit drasztikusan látom de ezt érzem. de már ez is könnyített kicsit, hogy leírtam és segítettetek

2018. jún. 4. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:
És fordítva. Én a nökben ha megcsaltak?
2018. jún. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fish1 ***** válasza:
Amikor megcsal egy pasi, akkor ezt a problémát nem kell rávetíteni az összes pasira, mert ez hülyeség. Így már értelmét is veszti a kérdés szerintem. Engem is csaltak meg régen, de ettől még nem kezdtem el utálni az összes pasit meg bizalmatlankodni olyannal, aki nem is szolgált rá, vagy épp csak megjelent az életemben. Levontam a tanulságokat: az a kapcsolat amúgy is döglött volt már, csak akkor még egyikünk sem akarta belátni. Amit tanultam belőle: ma már nem húznám-halasztanám és nem áltatnám magam.
2018. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmi, időt adsz magadnak míg megemészted és tovább lépsz. Undorító dolog a megcsalás, az tény de ha már egyszer megtörtént nem tehetsz ellene. Megszakítod a kapcsolatot az illetővel és soha nem nézel vissza. És legközelebb csak annyit adsz magadbol egy kapcsolatba mint amennyit kapsz is. Nem tudhatod hogy kivel és mi lesz, de ha folyamat ezen kattogsz az nem tesz jót senkinek se főleg nem neked. Sajna manapság egyre több az ilyen, de ettől még vannak olyanok akik nem ilyenek és soha se tennének ilyet. Ez most olyan dolog hogy pl. én álmodtam olyat hogy egy csaj rám mászik, de én még álmomban se voltam rá képes hogy megcsaljam a barátnőmet. Hülyeség mert nem valóság, de akkor annak tűnt.
2018. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!