Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy 20as eveitek elején jártok. Éppen még csak nagyjából most kezdtetek el dolgozni, tegyük fel van egy kapcsolatotok ami kb egy éve tart.


Minden szuper köztetek, egymással terveztek. Összeköltözés, család stb de nem rohantok nyilván. Biztosra mentek.


Egy nap mit ad isten nyertek egy sorsjegyen/lottón vagy mindegy min 25 millió Ft-ot.


Ez a pénz elegendő lenne ahhoz hogy közös házat lakást tudjatok venni és elkezdhessétek a közös életet.


Kinéztek egy házat/lakást és már úgy döntöttetek megveszitek de jön a kérdés hogy a párodnak is adsz belőle? Megengeded hogy a ház másik fele az ő nevén szerepeljen?


(mivel nem vagytok házasok így nyilván nem vagytok kötelesek)


Mit tennétek ebben a helyzetben?


2018. jún. 4. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akié a pénz, azé a ház. Ez így fair. Függetlenül attól, hogy honnan van.
2018. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is jön a kerdes. Nem vagyunk hazasok, en veszek egy hazat, tema vege.
2018. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem :D

Azt mondanám hogy örököltem XY rokontól a pénzt és ebből veszek egy házat :D


El se mondanám hogy nyertem mert azzal csak feszültséget keltenék a másikban, vagy irigységet.

2018. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Amilyen arányban vettétek a szelvényt, olyan arányban osztozzatok a házon. :D
2018. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell az ő nevére is íratni, ha én veszem saját pénzből, akkor az enyém

és attól, mert nincs a nevén még lakhat ott velem és lehetünk boldogok

2018. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!