Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok miért marketingként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért marketingként tekintetek a társkeresőkre miért szempont a másik végzettsége, fizetése?

Figyelt kérdés

Persze tisztelet a kivételnek. Azt vettem, hogy a társkeresőkön ez jobban jellemző, mint élőben. Értem én, hogy így szűrtök, de úgy is lehet szűrni, hogy leveleztek valakivel és, ha van közös szimpátia akkor találkoztok és, ha minden jól megy akkor egymásba szerettek.

Fizetés, végzettség kérdés számomra elég érzékeny téma mivel én elég erős baloldali gondolkozású vagyok számomra nem a fogyasztás az élménygyűjtés az elsődleges és nem tekintem kánaán-nak a kapitalizmust. Számomra sokkal fontosabb az illető emberségessége, a világról alkotott képe, beszédstílusa, megjelenése minthogy mit ért el az életben.

Engem férfiként nem zavar, ha esetleg a nőm dupla annyit keres, mint én. Tételezzük fel keres 300-at én csak 150-et, ezzel semmi baj nincs, mivel éhen biztosan nem fogunk halni és lesz fedél a fejünk fölött. Csak nem kéne kiemelten kezelni az anyagiakat és, ha esetleg elutazunk valahova akkor ahoz mérten menjünk el, hogy mennyit tudunk adni a közösbe.

Amúgy is közös kassza párti vagyok, mivel ez az alapfokú bizalom része és eltünnik az én meg te és mink lesz helyette. Ha esetleg én keresném a dupláját akkor, ha elmegyünk nyaralni fizetném a többségét és nem azon kattognék, hogy a legtöbbet ÉN kerestem meg ő meg fele annyit nem keres, mint én. Ez olyan gyerekes gondolkozás és ezekután sokan kánaának nézik a kapitalizmust az egyenlőtlenséget természetesnek veszik, holott az egyenlőtlenség okozza ezeket a feszültségeket.

A végzettségről is hasonló véleményem van tök jó, hogyha valaki megtalálta azt amiben jó, de azt elvárni, azért hülyeség, mert egy papír nem teszi az embert jobbá.


2018. jún. 10. 21:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
En meg alvarom a normalis diplomat, mekem is. Mi kozod is vam hozza?
2018. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem olyan férfi kell, aki segílyből él. De még jobb, ha maffiózó.

XD

2018. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az ilyen problémák elkerülése miatt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Egyébként meg magánügy. Nem éri meg fölösleges köröket futni, ha két ember valamiért nem felel meg egymásnak.

2018. jún. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

A végzettség nem csak egy papír számomra, hanem olyasmi, amire valaki szívesen áldozta az idejét és szereti csinálni.

Tapasztalatom szerint ezekre csak azok nem büszkék, akik valamiért nem találták meg a helyüket/útjukat a világban.

2018. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%

Nekem szempomt a vegzettseg, de a fizetes elsore nem.

Ha vLaki dipomas szeret altlabn egy msik diplomssal osszeimrkedni.

Egyrszt tudhato van kozos tema (egyetem, fosuli buijai :-)), masreszt eleg eszes es kitarto ha elvegezte, szakmaja is van, amt megfizetnek alpbol (diplomas "minimalber").

En voltam egytt szakmunkassal is es nem egyetsmet vegzettl...eg es fold volt.

Fizetes: ez nagyon egyszsu tarskereson en mr csak azutan voltam, hogy eltartottm csoro fickokat (vagy legalabbis nagyokat buktam az egyuttelesen), ilyn lozmenykkel szep hohy erdekel nem ujabb mister csoringer akar lenyulni, hanem h mondjuk kozos gyrekunk lenne, kepes lenne-e 1-3 evig eltartani engem es gyereket is, hogy ne kelljn ket szoptatas kozott egy kis melot is lenyomni, kulonben nem lesz kenysr masnap.

Eloben rnezers leht latni kinek nincs penze (vagy igenyelenl oltozik), es beszelgetesbol egybol.lejon van-e diplomaja...vagy eleve ditkan megy a komves es z orvos ugyanoda kocmazni :-). Tarskereson minden omlsztve van, muszaj kicsit szotirozni.

2018. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5 Az írásodból látszik az, hogy a diploma mellé nem adnak észt. Nem tudod felfogni azt, hogy nem minden fekete fehér, nem minden középfokon végzett ember buta és nem minden diplomás okos. Meg hagyjuk már azt a dumát, hogy tudunk erről beszélgetni, egész életedben csak a tanulmányaidról akarsz beszélgetni? Mi van akkor, ha teljesen más területen végeztetek és nem tudtok ehez érdemben hozzászolni? Ne emeljük már fel pidesztálva a diplomát, mintha olyan értékes lenne. Megkéne végre érteni azt, hogy nem mindenkinek van rá szüksége és nem minden diploma nélküli buta.
2018. jún. 11. 07:03
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja és az se normális, hogyha valaki eltudja tartani magát és a másik is, de ő dupla annyit keres, és úgy van vele, hogy eltartja a másikat. Értitek nincs szüksége eltartásra, de olyan okos, hogy ezt így látja. Nos ezért megoldás a közös kassza, mert ez ad alap bizalmat, hogy nem számít mennyit viszel haza az úgy is közös lesz és közösen beosztják. Nem tudom sokaknak mi ebben a nehéz és miért kell ördögi dolgokat belelátni, hogy ezzel visszaél a másik. Nem kéne állandóan a negatív dolgokból kiindulni.
2018. jún. 11. 07:11
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

kérdező:

Gondolom neked nincs diplomád, ugye?

Általában mindig azok állnak ilyen kényesen a végzettség kérdéséhez. Én például azért sem szeretnék 'nem diplomással' ismerkedni, mert azt sugallják sokan (ahogy te is), hogy az a 5-6 év, amit ebbe fektettem, az nem ér semmit. Ugye, "ez csak egy papír". Hát nem, nem csak egy papír... Hanem olyasmi, amiért sokat dolgoztam, küzdöttem és áldoztam. Nem a piaci hajtás miatt csináltam, hanem mert ez érdekel és szeretem. És olyan embereket ismerhettem meg, akiket szintén ez érdekel. Olyan emberektől tanulhattam, akiket tisztelek. Az egyetemi kapcsolatrendszert nem nagyon lehet mással pótolni. Tudom, mert egyetem előtt szakmát is végeztem.

Az anyagiakról alkotott véleményed pedig nagyon idealisztikus... Ha te csak mondjuk 150-et keresel és a nejed kisbabázik otthon, akkor azért elég közel fogtok állni az éhenhaláshoz.

2018. jún. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A 'közös kassza' is nagyon szép dolog, de ha az egyik fél jóval többet keres, mint a másik, abból sok feszültség eredhet.
2018. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
53%

Csak az a baj,hogy nincsen semmi cèlod.

Tehàt elvagy a langyos kakàban.

Eszel,alszol,budizol,talàn szexelsz de ilyen mentalitàssal nem mert pont az ősfèrfi valahol elakadt benned.

Bennünk van túlélèsi èrték a nőknél a szaporodási érték.

Az,hogy te elfogadod,hogy egy nő többen keressen nálad az non-szensz iszonyat gáz.

Pont ezt látom ma már egyre több fiatal csaj többre viszi mint sok pali.

Szánalmas nagyon,ezt látom.

Nem is értem ezek a palik mit várnak?

Ès csodálkoznak,hogy a nők ki vannak ránk,nem csodálom.

Nincsen célotok elvagytok magatoknak,nem hozzátok magatokból amit kellene.

Egy igènyes nőnek sokkal több sokkal sokkal több.

2018. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!