Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen anyagi helyzet várható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anyagi helyzet várható el általában egy 30as nőtől ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Akivel komolyabb kapcsolatot is szeretnétek

Írjátok a korotokat is, köszönöm :)



2018. jún. 12. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mindegy, minket férfiakat nemnagyon érdekel a nő anyagi helyzete, hacsak nem 8 strigó/bank üldözi hogy behajtsa rajta a tartozását.
2018. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyen önellátó, ennél több nem szükséges.

34/F

2018. jún. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk férfiaknak ez nem szempont. Csak annyi számít, hogy dolgozzon valamit, ne velem akarja eltartatni magát.
2018. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Az itteni férfiak szóba se állnak egy 30-as nővel, mert az már öreg, ráncos és löttyedt testű. Volt itt pár hete egy kérdés, hogy 29 éves nő idős-e a társkereséshez, és sokan írták, hogy ők 30-asként csak 20-25 évessel állnának szóba.
2018. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyen független, önálló. Ez minden felnőtt embertől, férfitól és nőtől elvárható.

Ezen túlmenőleg mindegy. A lényeg, hogy legyen koncepciója, ha szerényebb lehetőségek/igények mellett is, de tudja menedzselni magát.

2018. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is úgy gondolom, hogy egy 30-as nő már elég öregnek számít.

De még épp szóbajöhet ha van egy normális lakása (luxus lakásra gondolok), és tud nekem biztosítani egy Ferrarit vagy egy Lamborghinit.

2018. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Egy 30as pasinak kötelező saját albérlet/lakás sok 30as nő is otthon lakik,várja a herceget.

Nekem nem elvárásom a saját lakás,de ha veszünk egyet ketten,vagy hozzám költözik ne csak én vásároljak meg mindent. (Bútor,szőnyegek,konyhafelszerelés)

Legyen egy normális előfizetéses telefonja,el tudjunk menni 2-3évente 10 napra nyaralni ketten,szabadidős programokat tudja állni részben,ja és az ilyen női dolgokra is legyen pénze(krémek samponok....)Nekem vonzó ha tud vezetni és van esetleg egy akár öregecske de üzembiztos városi kisautója.

Ffi32

2018. jún. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!