Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van bármi tanácsotok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi tanácsotok vagy tapasztalatotok? Bármi jöhet. Minél több, annál jobb.

Figyelt kérdés

Szóval kb két-három hete járok egy nagyon aranyos lánnyal. Imádom a szívem legmélyebb pontjából. Nincs semmi probléma igazából, csak szeretnék minél több konstruktív történetet, hogy mitől jó egy kapcsolat.

Hogy mitől nem alszik el a láng? Mikor kell kimondani azt a bizonyos "szeretlek" szót?

21/F 20/L



2018. jún. 17. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor érzed. Én a saját tapasztalatomból azt mondom, mindig azok a kapcsolatok a legforróbbak, amelyek nem szokványosan indultak.
2018. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lazíts és élvezd ki a helyzetet, amíg lehet:) Nem kell befeszülni feleslegesen, majd jön amikor jön minden. Sok boldogságot!
2018. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
88%
Haver, ezzel fogod leghamarabb megölni a kapcsolatot. Légy önmagad. Amennyiben összeilletek, akkor működni fog magától is.
2018. jún. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez nagyon aranyos dolog :)

Hagyd hogy a sajat utemeben haladjon a dolog. Ugyis erezni fogod ha ki kell mondanod, a lany oedig erezni fogja a gesztusaidbol akkor is ha nem mondod ki.

A lenyeg hogy legy onmagad es maximalisan oszinte a lanyhoz es a sajat arcod mutasd neki. Nalam itt romlott el anno hogy minden szep es jo volt az elejen aztan az osszekoltozesnel kimutatta a fogafeherjet :)

De nektek sok boldogsagot! :)

22/L

2018. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
A legjobb forgatókönyv, ha nincs forgatókönyv. Szeressétek egymást tiszta szívből, legyetek toleránsak a másikkal szemben és tisztelettudóan viselkedjetek! Az érzések ígyis-úgyis alakítják majd a kapcsolatot, ha meg van egymás iránt a szerelem, rajongás! Ja és akkor mondjátok ki a bűvös szót, amikor úgy érzitek, hogy ki kell szakadnia belőletek! Hajrá! ;)
2018. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. jún. 17. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:

az én párom két nap után mondta ki, meglepett vele rendesen :D én csak egy-két hét után mondtam ki magabiztosan.

szerintem ebbol lehet "tanulni" legalább egy kicsit :)

https://www.youtube.com/watch?v=Am9CzPekvYk

2018. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj srác, csak hagyd hogy történjenek a dolgok.
2018. jún. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!