Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ahhoz, hogy jó párt válasszunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy jó párt válasszunk szerintetek a szívre vagy az eszünkre jobb hallgatni?

Figyelt kérdés
Ha mindkettő mást sugall,ti mire hallgattatok?

2018. jún. 19. 00:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Az eszemre.
2018. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
25%
Szívpárti vagyok.
2018. jún. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%

Szív.

A hajadra kenheted, hogy az illető minden elképzelt feltételednek meg idealizált képednek megfelel, ha nem is szereted.

2018. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettőre hallgatni kell. Olyat kell találni, aki megfelel az elvárásaidnak és szeretni is tudod.
2018. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%

Haver, ha beleszeretsz egy nőbe akkor ott semmi nem számít, se józan ész se logika. Vak leszel és süket és csak menni fogsz utána mint egy töketlen.

Ez egyáltalán nem döntés kérdése.

Szerelem nélkül, józanul, megfontoltan meg nem érdemes egy nő mellett sem maradni. Csakis szemvedélyesen, vadul, szerelmesen.

2018. jún. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%

Ész kell a szűkítéshez és a választáshoz, aztán már dönthet a szív és így nincs gond. Vannak olyanok, akik csak a szívük után mennek és lazán lehúznak éveket egy bántalmazó kapcsolatban.


Azzal viszont nem értek egyet, hogy a szívnek nem lehet parancsolni.

2018. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
26%

#5


Komolyan van, aki ilyen ösztönlény? Én csak olyanba tudok beleszeretni, akit valamennyire már ismerek és megfelel az ideálomnak. Egy drogos, kétbites, káromkodós proliba nincs az az Isten, hogy szerelmes tudnék lenni, taszítottak az ilyenek mindig is. Szóval inkább csak a magad nevében beszélj, hogy vakon beleszeretsz bárkibe, mert vannak, akiket az eszük vezérel, mielőtt szerelmesek lennének.

2018. jún. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%

7-es

Látszik hogy az életben nem voltál még szerelmes.

2018. jún. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%

#8: De, volt. Látszik, hogy csőlátású vagy.

Lépjünk már túl ezen, hogyha valaki nem pontosan úgy él meg mindent az életben, akkor az tuti nem csinálta igazán...

2018. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
50%

# 7

Szövegértelmezés csillagos ötös, nyilván nem arról beszélt, hogy a sarki csövesbe beleszeretsz.


Elmondom a saját példám, én is úgy voltam vele, hogy én aztán az eszem után megyek, engem nem ver át senki, jaj de szánalmas, aki ilyen-olyan lánnyal összejön, és nem tud parancsolni a farkának, csak a természetes lányok jöhetnek szóba (azok is tetszettek általában) nekem szolis, műkörmös, ilyen-olyan ribi csajok nem kellenek.


Aztán beleszerettem egy szolis, szőke kiscicába, aki nem éppen apáca életet élt eddig. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy az egyik legaranyosabb lelkű lány, akivel találkoztam.

Nem te irányítod az érzéseidet.

2018. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!