Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ahhoz, hogy jó párt válasszunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy jó párt válasszunk szerintetek a szívre vagy az eszünkre jobb hallgatni?

Figyelt kérdés
Ha mindkettő mást sugall,ti mire hallgattatok?

2018. jún. 19. 00:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
8%
A hármasnak is igaza van, nem is értem miért 0%
2018. jún. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Mert megint itt ez a 71%-os lepontozó gyökér, mi másért.
2018. jún. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan nem pontoztam le, de én sem értek egyet a #3-assal. Ha valaki az elképzelt ideálnak megfelel, akkor beleszeretsz. Ha nem, akkor fogalmad sincs az ideálodról.
2018. jún. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21%
A hangokra a fejedben. Megmondták, hogy nincs semmi baj.
2018. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
34%

# 13


Van egy idealizált kép a fejedben, mennyiben fogadjunk, hogy a következő szerelmed jó ha 50%-ban meg fog neki felelni?

2018. jún. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
26%

Ja értem, tehát neked van egy idealizált kép a fejedben:

-barna haj

-185 cm magas

-szeresse a husky kutyákat

-sportoljon lovaspólót

-szeresse a kpop-ot

-szarjon körte illatút


Aztán holnap szembe jönne, te egyből szerelmes lennél :D

És mi vagyunk az ösztönlények :D

2018. jún. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
46%

#15: Mivel kicsi az esély arra, hogy mindeni 100%-ban hozzá passzolót találjon, így sokan szeretnek be olyanba, aki kevésbé passzol. A nagy számok törvénye alapján nem valószínű, hogy találok olyat, aki 100%-ban az ideálom, szóval esélyes, hogy olyanba szeretek bele, aki kevésbé.

DE, ha olyannal találkoznék, aki 100%-ig az ideálom, akkor abba fél perc alatt beleszeretnék. Volt egy barátnőm, akivel közel 100%-ban passzoltam. Előtte voltak más szerelmeim, de azóta a lány óta nem tudom lejjebb adni. Már nem tudok olyanba beleszeretni, aki mondjuk 50%-ban passzol. Barátnak jó, de más érzelem nem jön.


#16: Hát, nálam pl. nem ezek a jellemzések jutnának eszembe az ideális személyről :D

2018. jún. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt olyan aki érzéseket keltett bennem de abban a helyzetben az eszemre kellett hsllgatnom .A kor miatt és nem volt hozzàm való .Akkor hallgatok a szívemre ha az elvàràsaimnak megfelel pl később szeretne csalàdot egyszóval komolyan gondolja és érzelmeket vàlt ki belőlem .:D
2018. jún. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%

Programozoként,és mérnőkként én mindenben az eszemre hallgatok,néha tulságosan, is racionális vagyok,ezt be is ismerem. Időnként megkapom h érzelem mentes érzelmileg satnya lennék :(

De én csak szimplán minden döntésemet józan paraszti ésszel hozom meg,az érzelmeket tényezőket kizárva,nehéz is velem hosszútávon, én nem hagyom h holmi érzelem befolyásoljon.

36N

2018. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
83%

A szív az estek többségében nemi vágy. Amikor az eszed azt mondja, hogy rossz vége lesz, akkor rossz vége lesz.

Amikor nem csak vágy, hanem szerelem: az is elmúlik. Hiába dobsz el mindent érte, mész tűzön-vízen át. El fog múlni. Aztán a józan eszeddel fogod konstatálni, hogy mi maradt meg, és mi veszett el, mikor már csak a szeretet maradt...vagy az se.

Ezért nincs már hosszú kapcsolat sehol: mindenki követi a fellángolásokat, egyik gyorsan múló szerelemből ugrik a másikba, aztán utólag kesereg, miután csillapodott a nemi vágy, hogy hogyan szerezhetné vissza a régit, mert az eszével tudja, hogy jobb volt.

2018. jún. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!