Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány a munkahelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a munkahelyen, úgy érzem én is neki, de mégis vacilál. Mit tegyek, hogy engem válasszon?

Figyelt kérdés
Nos, eléggé tanácstalan vagyok. Egyik kolléganőmbe teljesen belehabarodtam, aminek hangot is adtam. Egy randin túl vagyunk, de ennek már 4 hónapja. Azóta csak kerülgetjük egymást, nem akar jelenleg többet. Tudom, hogy el kellene őt engednem, hiszen, ha hónapok óta nem engedett közel magához, akkor annak oka van. Viszont nem tudom őt elfelejteni, mivel olyan pillantások és szóváltások történnek köztünk nap mint nap, ami túlmutat a barátságon. Szerelmeslevelekkel bombázom, amit el is fogad. Ha épp haragban vagyunk, akkor látom rajta, hogy izgatja és szomorú. Ha jóban vagyunk, akkor ő is jókedvű. De akkor miért nem akar találkozni? Mit tegyek, hogy döntsön végre? Mi lenne a megfelelő lépés vagy hozzáállás a részemről, hogy mellettem döntsön?

2018. jún. 23. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Állítsd döntés elé. Mondd el neki az érzéseidet, és kérdezd meg tőle, hogy ez így kell-e neki vagy sem. Vagy akkor mondja el, hogy mi a baja. Állj a sarkadra!
2018. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha döntés elé állítod, akkor ki fog hátrálni, hiszen most sem akarja eléggé.


Látványosan foglalkozz többet más nőkkel. Vele pedig jelentősen kevesebbet.

2018. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy vannak jelei annak, hogy tetszel neki, még nem biztos, hogy komolyan is gondolja a dolgot.

Nekem is eszméletlenül bejön egy kollégám, de mivel közvetlen kolléga, ezért alapból illendő tartania két lépés távolságot. Ismerem, mint a tenyeremet, már lassan jobban, mint a páromat és ő is jobban ismer engem, mint a saját párját. A vonzalmunk kölcsönös, ez teljesen egyértelmű, ugyanakkor mindketten házasságban élünk, közös lakásban a párjainkkal. Olyan dolgok kötnek minket a társainkhoz, amiket sosem dobnánk csak úgy félre, pláne úgy nem, hogy tudom, hogy mindez csak egy numeráért lenne. Egyáltalán nem egyezik az életritmusunk, nem ugyanazt várjuk az élettől, ergo nem lenne túl hosszú a közös életünk. Megmaradtunk egymás elérhetetlen pontjának és ez így jó. Vannak érdekes összenézéseink, néha befejezzük egymás mondatait és tényleg olyan, mintha egy második élettársam lenne.

Ez olyan, mint amikor degeszre zabáltad magad és egy cukrászdában nézel az üvegen keresztül egy nagy habos sütit. Csak a szemed kívánja... Olykor rátapadnál az üvegre csorgó nyállal és mindent megtennél, hogy csak egy kicsit is belenyalhass a habba, de aztán rájössz, hogy sokkal többet ártanál azzal, ha mindezt megtennéd, mintha inkább hagynád a francba. Szóval marad a nyálcsorgatás.

2018. jún. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elutasított már akkor itt mi nem egyértelmű? Szállj le róla.
2018. jún. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Előszőnek: Ez számomra is természetes, ha egyértelmű jeleit látom annak, hogy nem érdeklem őt, akkor én nem fogok ráragadni egy nőre. A probléma az, ahogyan rám mosolyog, vagy csak kacsint egyet, egyszerűen izzik a levegő ilyenkor. De mégis fél, szerinte minden férfi egyforma.

Na ezen szeretnék változtatni, mert esélyt látok. De az is lehet, hogy igazad van, volt már rá példa, hogy felhagytam az udvarlással, ezt meg is mondtam neki, na ekkor volt az, hogy neki is nagyon rossz kedve volt, mostanában megint jóban vagyunk és látom rajta hogy ennek ő is örül. Vagy lehet, hogy félreismerem, és csak játszik velem? Ez is eszembe jutott már. Ahogy tanácsoltátok, megpróbálok most ismét közömbös lenni, de nagyon nehéz, egyszerűen nem tudom megállni hogy ne menjek oda hozzá...

2018. jún. 28. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj csak oda hozzá! Udvarolj neki kitartóan, előbb-utóbb megtörik a jég. Vagy te unod meg. Más kimenet nem nagyon van.
2018. jún. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nos, kissé bonyolítja a helyzetet, hogy...


1., Más nyelvet beszélünk, de így is kiválóan megértjük egymást (félig olasz)


2., Teljesen más kultúra, nevelés. A családja nem fogad be idegeneket.


3., Ez a legnagyobb probléma. Együtt él a lány egy sráccal, akit a családja szemelt ki neki. Ha a saját szememmel nem látom, nem hittem volna, hogy ilyen ma még létezik. Tény, hogy ez látszatkapcsolat, soha nem látni őket együtt, és nem is boldog vele, de mégis vele van...


Na ezek után valaki tud adni egy épkézláb tanácsot, mitévő legyek?

2018. jún. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!