Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Testbeszéd. Ez a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Testbeszéd. Ez a viselkedés arra utalhat, hogy bejövök neki vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a testbeszédhez, hátha valaki tud segíteni. hálás lennék.


Van egy férfi, akivel kb. hetente, kéthetente összefutunk. Ritkán beszélünk, olyankor is csak én szoktam leszólítani őt néhány percre. Azt vettem észre, hogy minden találkozáskor "kilóg valahol a lóláb". Az alábbi testbeszédet figyeltem meg nála, nem mindig küld több jelet egyszerre, de minden alkalommal előfordul legalább az egyik.

-Szinte kivétel nélkül farkasszemet néz

-az intim zónámba állt egész testével felém fordulva

-volt hogy 3x köszönt egy nap

-nagyon gyengéden épp hogy csak a felkaromhoz ért

-ráköszöntem, nem köszönt vissza csak kissé felhúzta a szemöldökét mosolyogva

-befejezetlen mozdulatot tett, oda akart volna jönni hozzám magyarázni valamit, de meggondolta magát

-miközben ment a dolgára messziről néztük egymást, elkaptam a tekintetem, újból ránéztem ő a földet nézte, majd újból rám

-20 fős társaságban majdnem 90fokban ültünk egymáshoz képest(úgy volt elrendezve az asztal meg a székek). Először kissé felém fordult a felső testével, később a lábfeje is felém nézett. Néha összenéztünk(pár másodpercig farkasszem) én kaptam el előbb a tekintetemet. Aztán kipróbáltam kíváncsiságból: nyújtózkodtam ő is 5-10 másodperc múlva, lazán hátradőltem aztán előre, ő is utánozta ezeket a mozdulatokat.


Én alig merek megmoccanni a társaságában, mert félek, hogy észreveszi. Mindketten felnőttek vagyunk



2018. jún. 29. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Na pont egy ilyen férfi van az én életemben is, és nagyon hasonlóan viselkedik.

Én már rá nem jövök miért ilyen furi, de azért kíváncsian figyelem, hátha lesz valakinek hasznos ötlete.

2018. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Szia,


én pont ugyan ilyen cipőben járok csak én meg férfi vagyok, ketten lehet kitaláljuk :-) Szóval, van egy nagyon kedves kolléganőm, akivel pont ez a szitu, mi is farkasszemet nézünk egymással, társaságban bámul, majd mikor odanézek elkapja a fejét és a tükörkép, lábfej, szóval minden nagyon passzol. Én is nagyon félek, nem merem megtenni a következő lépést, mert félek az elutasítástól. Csak nagyon lassan lépegetünk előre. Egyszer elhívtam vacsorázni, ahol az volt a kikötés, hogy rendben, ha nem randi. Azóta erősődtek a jelek, de nem akarom elsietni, mert mindig a hölgy választ, ezt tiszteletben kell tartani! Szóval, ti sem tudjátok megtenni az első lépést. Azt javasolom, hogy Te mint hölgy merj bátran kezdeményezni, hidd el, hogy a férfi ezt nagyon pozitívan fogja venni, hívd el fagyizni, vagy egy kávéra, fürkészd ki mi a közös pont bennetek (sport, mozi, kirándulás), utána majd mer ő is bátran kezdeményezni, egyszerűen minket férfiakat fel kell bátorítani :-) Egyet ne tegyél, ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne játsz vele, engedd el, de a jelek alapján, Te bele vagy zúgva!

2018. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Tetszel neki, de fél kezdeményezni.
2018. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy tetszel neki, de teljesen a testbeszédre hagyatkozni kár. Lehet van valakije, vagy lehet csak szórakoztatja, hogy zavarba hoz és azért nem megy tovább. Ha valaki nem lép sose tudjátok meg.
2018. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Tetszhetsz neki, de nem tudom, mennyire. Nem értem ezt a "tükrözés" dolgot, ha kicsit odafigyel az ember, nem ad ilyen jeleket.

Korábbi, ha egy vacsora nem első lépés, akkor mi az...

2018. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha esetleg az kisasszony gönceidet levetnéd és te nyitnál felé, akkor kiderülne, hogy akar-e valamit. Az egyenjogúság véleményem szerint azt is jelenti, hogy a nők - ha nem is éppen kvázi megkérik a férfi kezét, de - nyithatnak, kezdeményezhetnek a férfi irányába. Nem a karjaiba kell omolni, de éreztethetnéd vele, hogy tetszik neked és bátran próbálkozhat.
2018. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
.
2018. jún. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Szia #5-ös. Egy társaságban sosem fogod a tükrözés jeleit kontrollálni, csak az veszi észre, aki tudatosan erre készül, esetleg utána olvasott. Sokszor én is csak utólag döbbenek rá dolgokra, mikor ilyen társaságban készült fényképeket nézegetek. De figyelj meg embereket például egy étteremben, kantinban, látni fogod, hogy akik között nincs semmi, mennyire másképpen viselkednek...


Egy első vacsora semmit nem jelent, ideális esetben közelebb tud hozni két embert, de ritka az, hogy utána már össze is jöttök. Mi jól éreztük magunkat és senki nem erőltetett semmit, jobban megismertük egymást.


#2-es voltam

2018. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!