Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Reménytelen szerelem eme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem eme esztelen szeretet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, gimiben 1 évig èvfolyamtársak voltunk, a gólya táborban találkoztunk, nagyon megkedveltem, ő utána még próbált nyitni felém, de annyira be voltam csokizva, hogy másfél szót sem tudtam szólni, aztán szépen lassan lekopott.

Ennek 3 éve.

Azóta folyamatosan benne van a gondolataiban, az túlzás, hogy szerelmes vagyok belé, lényegében nem is ismerem annyira, meg más hölgyek is foglakoztattak az elmúlt időben, sajnos komolyabb kapcsolatom még nem volt, többnyire egyéjjszakás kalandjaim vannak, kevés lány maradt meg annyira a fejemben mint ő.

A g_ba_sz az, hogy szerintem ő már nem is emlékszik rám, és azt sem tudom mit mondjak neki?

Szia, 3ève váltottunk 2 szót, nagyon tetszel, gyere velem randizni?

Èn nem vagyok udvarláshoz szokva, az más, hogy egy buliban odamegyek random egy lányhoz, aztán elnyomok valami hülye dumát ami jön, de udvarolni, pláne facebookon, hogy?

Mit írjak neki?

Vagy inkább hadjam a csába?

Nagyon tetszik, de mi van ha van barátja?

Ő egy nagyon különleges lány, magabiztos, kedves(viszonylag) jó a humora, még az öltözködési stílusa is tetszik.

Mindene megvan, gyönyörű barna szemek, szèp fenék, hosszú barna haj, fehér bőr, szép kerek dekoltázs, formás combok, de még milyen combok!

Vékony testalkat, basszus,szinte bármit megadnék egy vele eltöltött éjszakáért.

Ti mit tennétek a helyemben?


2018. júl. 3. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Legelőször is tisztázhatnád, hogy mit is akarsz tőle: kapcsolatot vagy egy kóbor numerát?


Azt követően pedig lehetőleg személyesen "fussatok össze", hirtelen felismered, bedobsz pár dolgot, ami akkor történt, majd kérdezel. Próbálj rágyúrni, hívd el egy kávéra, a többi jön magától. Ha "siet valahová", akkor később FB-on megkeresheted, ha "várja a barátja", akkor satufék, vissza kettő balra el.

2018. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első válaszadó jó tanácsokat adott szerintem, fontold meg!

Én nő vagyok, nekem is az a véleményem, hogy valahogy kezdeményezz, tudd meg, hogy hol futhatsz vele össze "véletlenül" stb. A lányok szeretik, ha udvarolnak nekik, ha udvariasan csinálod és nem az jön le a viselkedésedből rögtön, hogy csak szexet akarsz,akkor örülni fog a figyelmednek, még akkor is, ha végül semmi nem jön ki belőle. Ne fogja leharapni a fejed hidd el. Ha meg mégis, akkor épp rossz pillanatában találtad el :-D

2018. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Eme szeretet nem esztelen, s nem feltétlen reménytelen. Heves szerelmeddel eme szemre helyes embert megszerezheted, kedved ebben ne szegje egy ember se. Kellemes estét szervezz vele kettesben. Ne feledd: személyed legyen természetes, kedves, fesztelen. Szerelmetek legyen végtelen:)))
2018. júl. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!