Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érzett már valaki így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzett már valaki így?

Figyelt kérdés

Arra értem, amikor felismeritek valaki hibáit, de ennek ellenére szerelmesek vagytok bele, sőt, a felismert hibákba is. Amikor nem is merül fel, hogy ez szerelem-e, mert biztosan tudjátok a választ. Amikor nem csak az egyértelmű dolgok hoznak lázba valakivel kapcsolatban, hanem már a neve hallatára, egy köhögésétől vagy egy sóhajától is úgy érzitek, hogy szebb a napotok, és függetlenül attól, hogy beteljesült-e a szerelem, a világ legszerencsésebb és legboldogabb emberének érzitek magatokat. Amikor magatokat megalázva, minden elveteket és önbecsléseteket félredobva próbáltok megfelelni, megszerettetni magatokat, a kedvére tenni, és mindezt csupán azért, mert Róla van szó.

Amikor nem számít, hogy milyen ruha van rajta, milyen cipője van, de ha számítana is, már rég elvesztetek a szemében és nem is veszitek észre. Amikor hiába nincs egy autó, bepittyegő mobiltelefon, hangos kutya se a közelben, de ti nem halljátok amit mond, mert olyan hangosan dobog a vér a fületekben a jelenlététől. Amikor egy tárgy azért válik különlegessé, mert ő hozzáért. Egy dal azért lesz a kedvencetek, mert az az övé is, és úgy érzitek, ha azt hallgatjátok, ő is közelebb kerül hozzátok.

Amikor se enni, se aludni, se létezni nem tudtok nélküle, de ez mind nem baj, mert nem is akarnátok.

Amikor felfogjátok az összes szenvedést, keserűséget, szomorúságot, sírással eltöltött hosszú órákat, de mindezek ellenére úgy érzitek, megéri, mert megismertétek és a puszta jelenléte által ti már boldogabb emberek vagytok.


Van innen kiút?



2018. júl. 5. 02:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiút az van, de csúnya lesz.


Kreálj a bolhából kiselefántot. Tuningold fel a gondolataidat.

Kicsit nagyok a fülei? Képzeld el Dumbóként.

Nagyobb az orra? Képzeld el egy kipával a fején.

Nagyobb a foga? Képzeld el egy patkányfejjel.

Nagyobb a szeméremajka? Képzeld el, hogy az egy ráncos, izzadt herezacskó, ami felett egy hímvessző pörög, mint a rotor a heli tetején, padlógázon. És végigcsorog rajta a kéjleve.


Mindenkiben van hiba, nagyísd fel valamennyit.


Ui.: Biztos büdös a lába.

2018. júl. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek vannak hibái, de az, hogy annyira görcsösen meg akarsz felelni, hogy közben önmagadat feladod, az nem szerelem, és nagyon csúnyán lehet csalódni ebből az állapotból.
2018. júl. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Amikor magatokat megalázva, minden elveteket és önbecsléseteket félredobva próbáltok megfelelni, megszerettetni magatokat, a kedvére tenni, és mindezt csupán azért, mert Róla van szó." Ez minden, csak nem szerelem. Egyébként éreztem így, de ez még akkor volt, amikor nem volt semmi önismeretem és tele voltam traumákkal és komplexusokkal.. Amióta viszont terápia és évek önfejlesztésé után már egészséges az önképem, azóta ismerem és szeretem magam annyira, hogy tudjam, egy ilyen alárendelt viszony sokkal károsabb, mint amennyi jót hoz. Nem vagyok egy önjelölt lábtörlő, hogy egy másik embernek így alárendeljem magam, ha valakinek ez kellene, hogy velem legyen, annak alapból semmi helye az életemben. A szerelem csak egy dolog, egyrészt önmagában egyáltalán nem elég egy jó kapcsolathoz másrészt messze nem az egyetlen boldogságforrás az életemben, szóval félre tudom tenni, ha a helyzet és a józan ész megkívánja.
2018. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebbe sokan beleestünk fiatalon, hogy idealizáltunk valakit. Ha észhez térsz, először sírsz, majd röhögsz, hogy komolyan?

Jókat írtak, én is erre akarlak biztatni, hogy ismerd meg és fejleszd magad.

Semmi értelme isteníteni valakit, aki tesz rád és több értékes időt elpocsékolni rá az életedből.

2018. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiút:

tengernyi idő...

és az, hogy soha, de soha többet ne találkozz vele vagy ha muszáj csak nagy ritkán. Teljes kommunikácó megszüntetése még az interneten is. A képeit se nézegsd. Attól csak rosszabb lesz. Még nehezebben fog menni a felejtés. Tudom milyen szomorú ez, átérzem én is. :(

Gondolj arra nem csak veled fordult elő ilyen. Sok összetört szívű, reménytelenül szerető ember van a világon.

Felismerted hogy ez nem helyes. Fogd fel pozitívan, már javulás útjára léptél.

2018. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!