Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért állítják sokan, hogy “a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan, hogy “a szerelem megszépíti a ronda embert a másik szemében“, mikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Ez egy hazugság, mégis sokan hangoztatják. Holott a ronda akkor is ronda marad a másik szemében, csak összejönnek a személyisége miatt (rosszabb esetben a pénze vagy a kompenzációi miatt amit a másik kihasznál).


De attól még rondának tartja, mégis azt hangoztatja, hogy nem... Miért is?



Sok az olyan is mikor a szép direkt rondát választ, mert az magát alárendelve ugrálja körbe, vagy “mert nem lép félre“. Persze attól még tudja hogy rinda és ő maga félre is lép, ha megunja a rondát aki azért kell, mert állandóan kompenzál vagy uralkodni lehet felette.


Nézzétek csak! Milyen az mikor szakításkir megint a fejéhez vágja hogy ronda. WTF? Hirtelen visstacsúnyult? Ugyan már...



Nekem is voltak exeim aki szép az most is az nekem, aki ronda az meg akkor is az maradt mikor kedveltem. Hülyeség, hogy a szerelem ilyen fokú halucinációkat okoz.



2018. júl. 7. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább a hozzáállában látom a változást.

Nem tetszett a kecske szakálla, nagyon muris volt vele. A rózsaszín szemüveg után teljesen cuki az a kecskeszakáll.

Nem bírtam a nevetését, ami inkább volt lónyerítés. A szemüveget feltéve már úgy találtam nagyon egyedi, 1000 közül is felismerném.


Szóval sokkal inkább elnézzük egy hibáit, hiányosságait ha szeretjük.

2018. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Ezt csak azért írod, mert nem voltál még igazán szerelmes.

Szakításkor meg sokan, minden olyat a fejéhez vágnak a másiknak, amivel fájdalmat tudnak okozni.

2018. júl. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiaba mondjak.


“A szerelem vak”

2018. júl. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért, mert igaz. Csak te egy zakkant depressziós vagy, és utálod az egész világot, így mondhat bárki bármit neked, úgyis csak kötekedni fogsz vele. Menj inkább pszichológushoz, az többet segíthetne rajtad, itt csak rontod a levegőt az beteg világnézeteddel.
2018. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszín szemüveg megszépíti a hibákat, amik persze ha nem mélyül el az érzés, később a szürke hétköznapokban ugyanúgy zavarni, idegesíteni, bosszantani fognak, mint korábban.
2018. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2


Nem “igazán“, hanem semennyire se voltam az. Elsőre külső alapján választottam - nem jött be.


Másodjára belső alapján - tök jó volt amíg nem kellett volna vonzalmat mutatni ami nem ment. Jellemre viszont mégcsak hasonlót sem láttam azóta.


Nem tudom ezek után merre...

2018. júl. 7. 11:23
 7/14 A kérdező kommentje:

#4


Miért is igaz?


És nem “zakkant“, hanem bipoláris.


És még mindig nincs ilyen orvos 38 kilométeres körzetben. (TB nem számít, mert az kb. semmit nem ér). Azért így elég nehéz.

2018. júl. 7. 11:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi nehéz?! A 21. században élsz, ember! Interneted van. Akkor?! Egy csomó pszichológus rendel neten keresztül is. Ez csak ócska kifogás, mert szeretsz a nyomorodban dagonyázni.
2018. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8


Én erre nem gondoltam. Ha megfelel neki, hogy csak írásban kommunikálunk, akkor ez jó. Bár sima netem még 10 napig nincs, csak telefonos.

2018. júl. 7. 12:00
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Már tudom szeretni nem azt jelenti,

Hogy két ember egy igát von,

Hanem a másikat biztatni, repülni

át egy világon…" /Kowalsky meg a Vega - Egy világon át/


És ez magával vonzza a másik hibáinak az elfogadását, így kompenzálódik a rondaságot is.

Lehet lepontozni, de így gondolom.

2018. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!