Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eltudtatok elsőre aludni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltudtatok elsőre aludni a párotok mellett?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt. Kicsit korán, mert minimum ennyit akartam volna vele várni de minden van már köztünk.


A helyzet viszont az, hogy még sosem aludtam senkivel és erre hétvégén sor kerül.

Ti eltudtatok aludni azonnal egy idegen helyen? Sokszor vagyok ott, de nem az én ágyam, szobám. Kicsit félek.


Lenne még 1 kérdésem, mit vegyek fel alváshoz? Nekem nincs pizsim. Póló bugyiban alszok. Kínos volna ha kérnék tőle egy pólót?


És még 1: ( utolsó ) , tusfürdőt, fogkefém mellé fogkrémem, törülközöt viszitek?


Köszi mindenkinek.


21/L


2018. júl. 11. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elsőre sosem tudtam aludni.
2018. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mit csináljak ha véletlen nem tudok mellette aludni? Feküdjek? Felkelteni nem akarom.
2018. júl. 11. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:

Elsőre nehezen alszom új helyen mindig

Szerintem vigyél magadnal sajat polot, fogkefet, ruhat. Mast fog adni.

2018. júl. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegeny srac, jol kifogta veled.
2018. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ti eltudtatok aludni azonnal egy idegen helyen?"

Persze, az ágy az ágy, bárhol van. Sose aludtál még sehol a saját szobádon kívül?


"mit vegyek fel alváshoz? Nekem nincs pizsim. Póló bugyiban alszok. Kínos volna ha kérnék tőle egy pólót?"

Miért volna kínos?? Amúgy mi pl meztelenül alszunk, egyből nincs probléma ebből.


"tusfürdőt, fogkefém mellé fogkrémem, törülközöt viszitek?"

Hurcoljon ennyi cuccot a rosseb. Esetleg ha tudnám, hogy nem lakik náluk senki nőnemű, akkor vennék oda egy tusfürdőt és otthagyném, mert akkor jó eséllyel csak férfi verzió van nála, én meg nem akarnék "pasiszagú" lenni.


Jesszusom, szedd össze magad azért egy kicsit, ez az egész kérdés nagyon kamaszos... :D

2018. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első alkalommal mikor ott aludtam a páromnál az egy szilveszter volt. Akkor mégcsak 1,5 hónapja voltunk együtt és a szüleimet 2 hét könyörgés után rávenni, hogy engedjenek el. 17 évesek voltunk. De akkor még nem történt semmi sem köztünk. Anyukám csomagolt nekem akkor össze. Kaptam pizsit, törcsit fogkefét meg ilyeneket. De ugye később már volt ott saját tusfürdőm és fogkefém és a párom pólójában aludtam. Első éjszaka kb csak feküdtem órákon át, aztán valahogy elaludtam. De egy-két ottalvás és hozzászoksz a helyhez ;)
2018. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Újabb bizonyíték, hogy nem attól lesz felnőtt valaki, hogy betölti a 18. életévét.
2018. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Utolsónak meg annyi hogy nem mindenki 18 évesen vág bele mindenbe. Nem vagyok ettől még tudatlan.

2018. júl. 11. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen se görcsöltem ezen ennyit. :D


Mostani páromnál első alkalommal átmentem, semmi nem volt nálam, mert úgy terveztem még hazamegyek. Aztán nem úgy alakult, úgyhogy ledobtam minden cuccom, ujjal fogat mostam, használtam kézmosó szappant a zuhanyhoz, és szevasz. :D


És nem nagyon aludtunk, mert átszexeltük az egész éjszakát, de amúgy simán elalszok gyakorlatilag bárhol.


N

2018. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Annyit szexeltünk, hogy alig jutott idő alvásra.
2018. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!