Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyit mondtok el az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit mondtok el az új párotoknak az elő életetekről?

Figyelt kérdés
Tehát hány ember volt előtte, stb.
2018. júl. 13. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Azt, amire kíváncsi, de egyébként meg annyit, amennyi segít ahhoz, hogy megértse, milyen ember vagyok, mi juttatott oda, ahol most vagyok, mi mivel járult hozzá a fejlődésemhez, a kapcsolatokról való vélekedésemhez stb.
2018. júl. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Amennyit megérdemel, hogy tudjon.Egyébként nem érdekel más ember múltja.
2018. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Amennyire kíváncsi.
2018. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Amennyit feltétlenül kell, hogy tudjon.


A különbözõ szexuális segédeszközök, fétistárgyak, trófeák és afrodizákumok pedig mennek egy zárható ládába a pendrive mellé amin a hasonló médiák sorakoznak nosztalgiából.

2018. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Semennyit. Nekem is van, gondolom neki is van. Később, ha valami olyan van, biztosan érinteni fogjuk valamilyen szinten a témát (mert az szerintem elkerülhetetlen), de csak úgy nem kérdezgetek rá a másiknál, vagy nem rontok rá a randikon. Nyilván azt szeretném tudni, hogy volt-e felesége vagy van-e gyereke, esetleg miért mentek szét, mikor váltak el (ha volt valakije), de ennyi. Ne fogok tőle se darabszámot kérdezni, sem azt, hogy mással napi hányszor csinálták, vagy milyen pózban. Ha tőlem megkérdezik, akkor pedig meglepődött arcot vághatok, és ez egy red flag kérdés.
2018. júl. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Semmit, minek, hogy azonnal lelépjen? Legalább pár szexig tartson ki mellettem.
2018. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

semennyit.


egyreszt semmi koze hozza (nem is ismertem meg akkor), masreszt maganugy.


szerencsere minketten igy gondoljuk. mi a jelennek es a jovonek elunk.

2018. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit tudni akar. Nem titok.
2018. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak a komolyakat. Ha ki volt több nővel/férfival játékot szeretne játszani, akkor kihátrálok. Egyrészt nem érdekel egy esetleges hideg zuhany, másrészt én sem akarom őt ennek kitenni.
2018. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amennyire kíváncsi. Nem mindenki szereti, ha az exekkel traktálják, így nem zúdítom rá kérdés nélkül, ha viszont kérdez, akkor bármit szívesen elmondok őszintén, nincs titkolnivalóm előtte.
2018. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!