Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de most valamiért haragszik és úgy viselkedik mintha észre sem venne, szerintetek miért, és hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Szóval kb félév éve ismerem ,sokszor szoktunk beszélgetni szinte mindenről ,néha kávézgattunk szerintem jól elvoltunk, aztán most egy kiránduláson találkoztunk az 1. nap ugyanúgy beszélgettünk ,most pedig olyan mintha nem is ismerne másokkal van ,úgy érzem hogy haragszik pedig nem tettem semmit,csak segítettem neki
2018. júl. 13. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi a problémája, miért teszi azt amit veled kapcsolatban? Nem lenne bátrabb, gyorsabb és egyenesebb, mint itt marcangolni magad?
2018. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lett egy dugópajtija, így nem vagy már annyira érdekes.
2018. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont azért mert most más milyen mint szokott nem hiszem hogy egyenes választ kapnék kivárom a jobb alkalmat inkább amikor meg lehet beszélni
2018. júl. 13. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert másokkal van. Sok nő különböző társaságokban különféleképpen viselkedik. Nem vall ez egy érett jellemre, de sajnos van ilyen is.
2018. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval ha már nem lesz ebben a társaságban újra a régi "énje "lesz előtérben?
2018. júl. 13. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd.
2018. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De nem akarom hanyagolni ,mert mikor normális volt vele éreztem szinte a legjobban, reménykedem ,hogy normális lesz
2018. júl. 14. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem haragszik csak egyszerűen nem jössz be neki csak nem akar megbàntani vagy csak egy ismerősnek tart akivel elvolt .Sztem ne foglalkozz vele ha akar vmit akkor megkeres ennyi.
2018. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!