Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megmaradhat akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmaradhat akár örökké egy kapcsolat úgy, hogy a lánynak volt már egy 4 éves kapcsolata a fiúnak viszont senkije?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. A barátommal tegnap váltunk egy párrá.

Megcsókolt engem és éreztem, hogy igazából nem tudta, hogyan is kell, hiszen még senkije sem volt. Engem ez esküszöm csöppet sem zavar. Csak picit félek, hogy később nem lesz -e baj, hogy én mindenben úgymond tapasztaltabb vagyok. De nagyon boldog vagyok, hogy végre találtam egy normális fiút. Az előző barátom megcsalt,a 4 éves kapcsolatban. Úgyhogy már kicsit kezdtem feladni a reményt. És talán ezért is aggodalmaskodom, mert annyira szeretném végre, hogy ez már megmaradjon. :(

Volt valaki hasonló helyzetben,mint én? Hogy a lánynak volt már kapcsolata a fiúnak viszont nem,ebben a korosztályban?

Köszi előre is a válaszokat.:)

20L 21F



2018. júl. 14. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmaradhat a kapcsolat, hamarosan a társad is tapasztaltabb lesz.
2018. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pont frdított felállásban vagyok: nekem ő az első kapcsolatom ( neki volt 2, meg több csajjal is lefeküdt, én nem).


Ez azért személyiségtől is függ, van akit később zavarhat, van akit nem. Nem a legszerencsésebb bevallom, néha engem is zavar, hogy nem volt mással tapasztalatom ("élményem"), mikor pl nála ez szóbajön... Egó dolga, tudom.


Eddig ez nem okozott gondot, és ha szétmegyünk sem emiatt lesz, ugyanis rájöttem, hogy ha egyszer szétmegyünk, az nem a fenti lesz, hoyg a múltban nem, vot ez az.. HA szétmegyünk, akkor maúgy is szétmennék, hiszen há kifelé végyik valaki jobban, akor tök mindegy, hány partnere, kapcsolata volt előtte, az már rossz.


Szóval ne aggódj ezen, felesleges. :)

Mi 7 éve vagyunk egyébként már együtt, sosme kockáztattam emg emaitt akapcsoltaunkat, pedig sokan tartanak jó csajnak.

N

2018. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.:)

Utolsó gratulálok a 7 évhez:) Sokáig még!:)

Az biztos, hogy én soha sem fogomm felhozni neki a volt barátom. Soha tényleg. Nem érdemli meg az a nem is mondok rá jelzőt,hogy beszéljek róla.

2018. júl. 14. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!