Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szexkapcsolatban ha havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban ha havonta egyszer találkozunk bele tudunk szeretni egymásba vagy nem kell félnem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a kapcsolatotok abban az egy hónapban.
2018. júl. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretni úgy is lehet, hogy soha nem volt szex. A kockázat mindig ott van.
2018. júl. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolatnak általában az a lényege,hogy a szexre vágyók egymásra találva kielégítsék vágyaikat,erősebb kötődés nélkül.


Miért csak egyszer találkoztok havonta? Ez elég mindkettőtöknek, vagy mellette van esetleg tartós kapcsolatotok, vagy másik szexpartner is?


Szerintem ettől függ,hogy egymásba tudtok-e szeretni....Ha nincs más a láthatáron, nem is kerestek másik kapcsolatot persze, miért is ne. Ha nem elsődleges és egyetlen ez a kapcsolat vélhetőleg nem alakul ki szorosabb kötődés.


De ahogy előttem is írták..a lehetőség mindig ott van, akár szex nélkül is beleszerethetünk valakibe. Bár a havi egyszeri (szexen alapuló) találkozásnál nem ismerjük meg a másikat annyira,inkább misztifikálunk.

2018. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kb. hetente találkozok a szexkapcsolatban a másikkal, mégsem vagyok szerelmes, de ez nem jelenti azt, hogy más nem lesz szerelmes akár kevesebbtől is. Nagyon szituáció függő.
2018. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán egymásba szerethettek.
2018. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"vagy nem kell félnem?"


Attól félsz hogy beleszeretsz és viszonzatlan lesz, vagy attól hogy belédszeret?


Válaszom. Ha összepasszoltok és az ágyban is teljesen jól kijöttök simán megtörténhet. Bár a havi egyszeri alkalmat én tavolról is keveslem. 😁 Mi miatt alakul így a havi rendszeresség? (ha kerdezhetem) 20l


Pár kérdés még.

Te el tudnál vele képzelni többet? Mióta ismeritek egymást? Milyenek látod a személyiségét? Illene hozzád? Úgy érzed, kész lennél egy kapcsolatra? Milyen veled amikor együtt vagytok? Figyel rád?(szex, beszélgetés közben)

Ha ezeket végigfuttatod magadban, szerintem közelebb kerülsz a válaszhoz.

2018. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!