Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mii lehet ez az egész?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mii lehet ez az egész?! (fiú-lány barátság)

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem.. Évekkel ezelőtt lettünk jóban, igazabol en neztem ki magamnak mert annnyira szimpatikus volt. Sulve fove egyutt voltunk, termeszetesen jott az a resz hogy beleszerettem. Noje volt akit kidobott miattam de megis azt mondta hogy o nem erez igy. (Igen alapbol ez erthetetlen volt.) aztan fordult a kocka en kezdtem el vele nem foglalkozni, mert nekem lett mas akit o vegig csak szidott es hiaba nyomta a szoveget nekem hogy “te vagy a mindenem”, “eszmeletlenul szeretlek”,”tokeletes vagy” stb, nem erdekelt. Miutan szakitott a baratnojevel neki senkije nem volt evekig, nekem viszont voltak fiuk. DEEEE.. most hogy nekiallt ismerkedni egy csajjal, aki egy idiota raadasul, baromira zavar, pedig azthittem nem tudna mar erdekelni soha. Tapsztalatok ilyen helyzetekkel kapcsolatban esetleg?? Vagy tanács??

19/L



#barátság #Fiu lan baratsag
2018. júl. 30. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Megerdemled. Hagyd beken es szallj le rola. Vagy tedd tonkre ezt a kapcsolatát is, te csak ehhez ertesz ha Jol latom!
2018. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Legközelebb olvasd el normálisan, és az ilyen emberek akik nem tudnak értelmezni 10 mondatot inkább kíméljenek!!!!

Én akartam tőle akkor is és ő nem, nem tettem tönkre a kapcsolatát, az a saját döntése volt hogy véget vet neki!.. :)

2018. júl. 30. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Igen? De ha most boldog, miert zavar? Hagyd beken. Ez a legjobb ami tehetsz es a legtobb ami toled telik.
2018. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem ne túráztasd magad..
2018. júl. 30. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Na mi az? Faj ugye, hogy O boldog, te meg boldogtalan vagy. Megcsapott az irigység jellemzője, a sárgaság...a bizonyos sárga szín. Irigy vagy. 😂😂😂
2018. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Tipikus buta, féltékeny, irigy női viselkedés...
2018. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!