Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Te mit választanátok a helyemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata96* kérdése:

Te mit választanátok a helyembe? Kimennétek ujra szerelmetekhez. Vagy nemet mondanátok

Figyelt kérdés
Februárba kimentem barátomhoz nagy volt a szerelem ő kinaiba dolgozott később sikerült nekem is munkát találnia egy másikba nem akart velem eyütt dolgozni mert azt mondta elrontaná a kapcsolatot.később lelépett münchenbe jobb munkalehetőség miatt azt beszéltük visszajön 2 hétre rá haza jött mert volt egy balesete kezével. mikor együtt voltunk hotelbe telefonjába meg láttam értesitéseknél benne van ismerkedős csoportokba irogatott lányok képe alá pl: téged kerestelek. na ezt megláttam el is tört mécses akkor nagyot csalodtam benne .. később heti egyszer találkoztunk ő jött aztán én ... végén már nem találkoztunk azt mondta ne menjek hozzá mert a fönökasszony nem engedi meg mondom menjünk hotelbe.. ő erre nincs most pénze mert kocsit vesz házat vesz motort akar venni mindenféle hülyeség. aztán már hiába hivtam kinyomott egyfolytába aztán azt mondta szakit velem. de aztán még is eljött 2 hétre rá. aztán megint szakitott mert megkérdeztem egy lánnyal mit beszél mutassa meg. utána 1 honapig nem találkoztunk együtt se voltunk nem beszéltünk. addig szépen lefeküdtem egy másik fiuval, hogy elfelejtsem őt. ez ki is derült barátom pár napra összepakolta a cuccát lelépett münchenbe egy gyerekes másik nőhöz oda költözött. de az a müncheni lány megcsalta kihasználta. most egyedül van azt szeretné ujra vele legyek. Én tényleg szeretem hiába bánt velem csunyán. csak kihasznált elhagyott, ezek után is mindig szeretem fáj a szivem miatta nem tudom mit tegyek 5 éve dolgozik kint semmit se rakott félre mának él. kiismennék nekem is elmenne a pénzem a lakásra kajára. nem alakulna az életem semerre se.
2018. aug. 3. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy szereted, miért mennél vissza hozzá, van bármi érvi ami ez mellett szól? Mert én nem kapok semmit.
2018. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezutan is ugyanez lesz. En nem mennek, hanem orokre elfelejtenem.
2018. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Micur34 ***** válasza:
Nagyon csúnyán bánt veled, csak azért akar visszakapni meg addig amíg nincs más, hidd el. Nincs ló jó a szamár is. Szereted, elmúlik. Velem is csúnyán viselkedik a pasim, minden fontosabb mint én... nem fontos hogy együtt töltsük az időt, tudok is egy két dolgot, és gondolkodok is dolgokon ne nézzen tovább hülyének. Te is tedd ezt ha látja hogy hülyének nézhet annak is fog és ki is fog használni.
2018. aug. 4. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez full talon színdróma. Csak elővett, de nem Téged szeret! Ha így érzed menj, de ne más miatt, hanem magadért!
2018. aug. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te a vesszőt és pontot nem ismered?
2018. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!