Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Láttam egy filmet, amiben én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam egy filmet, amiben én egyetértettem a férfi érzelmeivel, de pont arra gondoltam, hogy a hülye gyakoris gárda tuti a másik nőt választaná a helyében. Leírom, milyen volt a két nő. Szóval?

Figyelt kérdés

Az a nő, akit a filmbeli pasi szerett: nagyon szépnek számító, kalandvágyó, önállóságra törekvő, de idegesítő, csak fokozatosan lett egyre normálisabb. Addig azonban házsártos, beképzelt, elégedetlen. Nem volt köztük szex. Idővel kedvesebb lett, amikor már kezdtek egymásba szeretni. De a férfi a nehéz természete mellett kezdett beleszeretni.

A másik nő: nem csúnya, helyes csak, de szerep szerint nem is az a megfordulnak utána kategória. Kedves, pozitív, rajongott a férfiért. Vele lehetett volna szex, bármikor, ha a férfi akarta volna.

Na már most, számomra alap, hogy a filmbeli férfi azt szerette, akit. De a hülye gyakorisok tapasztalataim szerint minden ilyen rossz tulajdonságért szakítanának, és többre értékelik a kedves, odaadó nőket, akikkel nem kell vívni, aki leborul nagyságuk előtt.


2018. aug. 3. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
* helyes csaj
2018. aug. 3. 22:55
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a film címe? Amúgy én veled értek egyet. Hiába van egy csúszómászó a közelemben, akkor is azt szeretem, akit. N
2018. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy Tom Cruise Nicole Kidman film
2018. aug. 4. 00:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A "hülye gyakorisok" már nem tudnak választani hiszen leírtad a főhős döntését, így sajnos nem lesz releváns a felmérésed. A paliból készült "hülye gyakorisok" amúgy azt választják amelyik jobban szop.
2018. aug. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Bmeg a címét kérdeztem, hülye gyakoris.
2018. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz. Minden pasi a jó nőt választja. A kedves esetleg pótléknak jó. Szóval mi a film címe?
2018. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem véletlenül nem írtam meg a címét, de attól még szívesen mindenkit megba$zok, aki kéri! :D
2018. aug. 4. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!