Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hirtelen megváltozott aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen megváltozott aztán nem akart tőlem semmit, és én is tovább léptem rajta, mégis álmodok róla, de miért?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören belszerettem pár hét alatt olyan mértékben amit még 5éve első szerelmemnél se éreztem. Sokat beszélgettünk, kézenfogva jártunk, ölelkeztünk...

Tudtam, hogy véget ér a nyár és haza kell majd mennie.


Kérdeztem mi lesz kettőnkkel, azt felelte úgy is lesz más barátnőd. Én erre akkor miért nem mondod ki, hogy nem tetszem, nem akar semmit tőlem - erre azt felelte nem akar megbántani...



Aztán elment, és meg lelkileg totál összetörtem a munkámra hetekig nem tudtam koncentrálni, esténként könybe lábat a szemem, képeit nézegettem. Bő 1 hónap kelett, hogy fel tudjam fogni vége...

1 héttel utána azt álmodtam csókolozunk, ami sose történt meg.



Este meg arról álmodtam, hogy egy időgép került a szobámba és vissza tudok menni a múltba mikor előszőr találkoztunk.


És mélyen belül jó érzés fogott el.



Persze, ha most megjelenne és elhívna beszélgetni elmennék vele de máskép kezelném a helyzetett és tudnám, hogy soha semmi nem lehet közünk és már nem lenne olyan mint az első pár hét.



2018. aug. 11. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván tudat alatt még kötődsz valamennyire hozzá. Vagy csak maga a dolog hogy történt köztetek, az ilyenek gyakran visszatérnek még az álmokban, ahogy sok más dolog is, én van hogy néha random olyan személyekkel álmodok, akiket évekkel ezelőtt láttam utoljára.
2018. aug. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még mindig hiányzik neked.
2018. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!