Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Közel két éve találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel két éve találkoztam egy magas lánnyal a munkaügyön állásbörzén és ma vele volt egy erotikus álmom. Azt hiszem szerelmes lettem. Hogyan tudnám megtalálni?

Figyelt kérdés
190+ os, hosszú, barna haj, világos kék szemfesték volt rajta és fehér kabátot viselt. Még annyit mondott, hogy Pesten egy ötcsillagos szállodában dolgozott, és hogy dohányzik.
2018. aug. 11. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Magyarosabban: *volt vele egy erotikus álmom.
2018. aug. 11. 22:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hat, nem vagy egy kapkodos tipus...
2018. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az álom idézte fel újra. Tudod, van annak egyfajta varázsa, hogy az ember egy nála magasabb lányt vagy nőt dönthessen meg.
2018. aug. 11. 22:48
 4/7 Ollókezű Edward ***** válasza:
86%

Szerelemes lettél, mi? Édes f@ß0m.

A 444.hu-n volt régebben egy rovat, amiben lehetett kerestetni az olvasókkal az illetőt. Nem tudom, hogy még van-e.

2018. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes lettél, hát hogyne. Lyézusom...
2018. aug. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzel aztán baromi sok segítséget kaptam, hogy a rendkívüli kreativitásodat használva leírtad ugyanazt, amit az előző válaszoló. :)
2018. aug. 12. 18:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Tűt a szénakazalban... Keress inkább egy hasonlót.
2018. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!