Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, akik jöttetek már össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik jöttetek már össze valakivel csak azért, hogy egy másik férfit elfeljtsetek! Mi lett belőle? Sikerült felejteni? Hogy alakult az új kapcsolat?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Mihelyst osszejottem az uj pasival attol a perctol feledtem. Persze ehhez az "uj" pasinak is olyannak kell lennie aki minimum a te idealod! S hidd el ha jol erzed vele magad es egyebek a masik mar csak max rossz emlek lessz. Viszont ez a dolog nem megy eroltetesbol h pl "na en ma x y - al randizok s feledni fogom. Nem.Az en esetemben pl veletlenszeruen jott az uj pasi s azota is aldom az eget h a masik barmot el tudtam feledni.
2018. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mondjuk tegyük fel, hogy az előző nem barom (hanem pl. objektív okok miatt nem lehettek együtt). Tehát "ló nincs, szamár is jó" elven jössz össze valaki mással, aki nyomába se érhet annak, akit felejteni próbálsz. Ilyen esetben is működhet?
2018. aug. 14. 23:44
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ideig óráig segített, hogy ne gondoljak az exre, de valódi tovább lépéshez belső lezárás kellett. Pár hónapos kapcsolat volt csak, kb semmi jelentősége nem volt egyikünknek se. Nagyon fel se tűnt, mikor vége lett.
2018. aug. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Pár hétig jó taktika. Utána elkezdett zavarni sok dolga, nem volt megfelelő társ, néha a másikat is kerestem benne.

Amúgy nem volt vele személyesen baj, hanem az volt a probléma, hogy valójában nem az aki nekem kellett.

2018. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Igen, próbáltam. Fél év után visszatértem az előzőhöz. Soha többet nem próbálkozom ilyennel, felesleges.
2018. aug. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Arra jó, hogy legyen kivel dugni.

A nők egy részénél jellemző, gyorsan aláfeküdni valaki alá.

Egyfajta bizonyitás önmagának, hogy értékes nő, aki kell még a férfiaknak. Ez, nem szokott tartós lenni.

2018. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen és annyira jó volt az újjal, hogy lassan el is felejtettem az exet. Azóta is, több éve együtt vagyunk és nekem csak ő kell :)
2018. aug. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden szempontból katasztrófa, nem tenném soha többé.
2018. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#3 as válaszolóval értek egyet, nekemis pár hónapig tartott. De még azalatt az idő alatt is gondoltam az exre. Szakítás után még főleg.

Belső lezárás kellett.

Nekem pl az segített hogy találkoztam vele újra, láttam hogy még mindig akkora féreg mint régen volt, szexeltünk is, nem kellett volna de még ez is rá segített arra hogy elfeledjem. Mintha egy 'búcsú szex' lett volna, hiába nem voltunk együtt már vagy 2 éve. Igen, szakítás után 2 évvel is még eszembe jutott és keresett engem a férfi..

A találkozás után már le tudtam zárni.

Azóta 3 éve lassan boldog párkapcsolatban élek. Nem gondolok rá, nem jut eszembe.

21N

2018. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!