Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az ideális férfi - női szerepkör a mai társadalomban az udvarlás és a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjünk nőként? És hogy viselkedjünk férfiként?
2018. aug. 18. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Számomra az ideális ebben az hogy a randin mindent felesben fizetünk ,vagy fizetjük a magunk részét külön . Nem szeretem ha bármire is meghívnak csak mert nő vagyok. Virágokat nem szeretem így ne hozzon nekem azt se meg ajándékot sem mert nem szeretek ajándékot kapni . Számomra az a lényeg hogy élvezzük egymás társaságát, szorakozzunk,bulizzunk, utazzunk sokat.

Párkapcsolat teren számomra az ideális az hogy egyenlően bánik velem a férfi nem néz le tisztel . Mindketten dolgozunk akkor a házimunka is legyen felesben a férfi ne várja el hogy kiszolgaljam körbe ugraljam csak azért mert nő vagyok

Nem fogok ugy gondoskodni a paromrol mintha a nagy felnőtt gyerekem lenne

Természetesen az anyagiak (lakás ,rezsi ,kaja ,nyaralás )felesben

Külön kasszan szertek lenni ami kell azt felesben fizetünk ami marad összeg az a saját és nem szólunk bele ki mire költ . Azzal a pénzzel nem kozoskodom

Nem szeretek senkivel sem egy számlán lenni .

N24

2018. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Légy önmagad
2018. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Nőként tegyük azt, ami jól esik és válogassunk a férfiak közül. Minél több férfi próbálkozik nálunk, annál jobb nők vagyunk.


Férfiként írjunk rá több száz nőre interneten, kezdeményezzünk bulikban, boltban, buszon és tűrjük fapofával a visszautasításokat. A NEM, az NEM. De ez nem szegheti a kedvünket, ha 100 nő visszautasított, mennünk kell a 101. nőre. Ha egy nő véletlenül beakadt a hálónkba, akkor örülünk mint majom a farkának, de a kapcsolatok 90%-a sajnos egy éven belül véget ér, úgyhogy fel kell rá készülnünk, hogy az egészet el kell kezdenünk majd megint előről.

2018. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Nőként bármit csinálhatsz, teljesen mindegy. A mai világban nekik bármit lehet,úgyis lesz párjuk.


Férfiként pedig legyél gátlástalan,semmi nem rendíthet meg,nem lehetnek érzéseid, menj a falnak előre konkrétan ,és legyél nagypofájú mert különben végképp fel sem figyelnek rád a nők... Ha szerencséd van és jóképűnek születtél, akkor lesz barátnőd, egyéb esetben esélyed sincsen a nőknél...

2018. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ilyen, mert éppen változóban van. Ha ehhez valaki nem tud alkalmazkodni, az általában azért van, mert szellemileg teljesen el van tunyulva, és nem képes eléggé odafigyelni a másik emberre ahhoz, hogy rájöjjön magától, hogy az az adott egyén éppen melyik területen mit preferál. Mondhatnám azt is, hogy ilyenformán ezzel saját magukat szelektálják ki sikeresen, mert az ilyenek elsöprő többségében általában használni akarják a másik embert, jellemzően szexre, anélkül, hogy erről szólnának neki természetesen.
2018. aug. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!