Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mégis hogy szeretne ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy szeretne ha ezt mondja?

Figyelt kérdés

10 éve élünk együtt, az elején remek volt a szexuális életünk idővel persze elcsendesült én viszont többre vágyom, ő persze nem.

Átlagban heti kétszer szeretkezünk, nekem a heti 4-5 lenne ideális ő azt mondja heti egyel is beérné.


Azt mondta még mindig szeret meg van elégedve a testemmel izgató vagyok számára viszont mégsem kívánja már annyira a szexet. Megkérdeztem tőle, hogy van-e esetleg szeretője? Nem kapta fel a vizet, de kinevetett és azt mondta, hogy ne gondoljak ilyen butaságra már 40 éves szívét lelkét odaadná értem azonban az ágyban ennyi a kapacitása. Mint nőt még mindig ugyanúgy szeret mint az elején és szexuálisan is vonzó vagyok számára.


Pár hete pedig azzal jött, hogy sokat gondolkozott azon amit mondtam neki és mondta, hogy rosszul érzi magát emiatt mert tudja, hogy nem elégít ki igazán és ezért arra gondolt, hogy keressek magamnak egy fiatalabb szeretőt, vagy keressünk harmadikat az én szórakoztatásomra, ő bármibe beleegyezik, de értsem meg, hogy neki a heti kettőnél több nem megy.

Persze ez teljesen lesokkolt, nem is tudom minek néz engem, vagy egyáltalán hogy juthat eszébe ekkora ökörség?! Teljesen felkaptam a vizet ezen, és mondtam, hogy mit gondol hogyan esik ez nekem? Hát teljesen tönkreteszi az önbecsülésem, nem vagyok valami utcalány! Erre pedig az volt a válasza, hogy nézd drágám, az én önbecsülésem sem teszi tönkre az, hogy nem tudlak kielégíteni 40 évesen, egyszerűen elfogadom, hogy ennyit bírok férfinek érzem magam úgy is hogy szembesítettél azzal, hogy nem vagyok neked elég! Azonban nem tudok a korom ellen harcolni, sajnálom!


Úgy gyűlölöm amikor ilyen, még jó hogy nem már én vagyok a hibás? Abszolút nem érzem úgy, hogy túlreagálnám a helyzetet.

Van egyáltalán jó megoldás ebben a helyzetben? Ha egy férfi ilyet mond akkor az hogy szeretne engem? Hogy szerethet ha nem zavarná, hogy mással lát szexelni? Milyen emberrel élek már együtt 10 éve? Hogy süllyedhetett ideáig?



2018. aug. 19. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Éppenséggel ez azt is jelentheti, hogy nagyon szeret. De talán van egy jobb megoldás. Időnként úgy is boldoggá tehet, hogy ő nem elégül ki.
2018. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Meg fogod utáltatna magad, ha tovább folytatod ezt.


Alkalmazkodásról hallottál már?


Hogy neked mi a mennyiség lényegtelen, a másiknak annyi a max terhelhetősége.

2018. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Állj!

Ki is kezdte?

Nem pártolom az ötletét de marha világos, hogy figyelmes párod van.

Neked le sem esett, hogy napokat foglalkozott a kérdéseddel egyetlen említésere?

Érd be vele, ajánlom mert marhára nem fogsz hasonlót kifogni!


25f

2018. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

*Érd be vele, ajánlom mert marhára nem fogsz hasonlót kifogni!


Miről beszélsz?:DD

2018. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem, hogy a mi a bajod. Van egy pasid, aki minden tőle telhetőt megtenne a boldogságodért, figyel az igényeidre, nem szexmániás, elismeri a gyengeségeit, nem borul ki a kritikán, és nem problémázik (veled ellentétben). Addig örülj, amíg nem keres egy normálisabb nőt.
2018. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mi a bajod. Szerinted olyan könnyen hozott egy ilyen döntést?

"Úgy gyűlölöm amikor ilyen, még jó hogy nem már én vagyok a hibás?" Miért nem mondod meg neki, hogy gyűlölöd? Lenne esélye egy hozzá valót keresni aki nem gyűlöli.

"Abszolút nem érzem úgy, hogy túlreagálnám a helyzetet."

De, túlreagáltad.

"Hogy süllyedhetett ideáig?" Ha valóban így érzel nem tudom mi köt össze benneteket. Váljatok el és akkor találhat magának egy megértő nőt, te meg egy olyat akit nem gyűlölsz.

2018. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És agyalt rajta sokat, azért ez nem.utolsó. Sztem szeret nagyon. Mi nők, főleg akik sok gyakorit olvasunk, hajlamosak vagyunk azt gondolni h a férfiak szexgépek...

Nálunk ugyanez volt a szitu. A barátom azt mondta h amikor szexelünk olyan.szinten kimerül h még másnap sem bír összpontosítani. Tehát heti 2-3 szex, meg sok testi kontakt szex nélkül mert az nekem kell nagyon. Meg kell érteni. Nálunk ugyanez volt. Mondta h senki másra nem vágyik csak.rám, nem gondol más nőre. Ez a probléma bennünk gyökerezik, kisebbségi komplexus.

2018. aug. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, ha ugyanez fordítva történik, akkor a férfi egy szexmániás disznó, és minden férfi disznó mert folyton csak szexet akar.

De ha a nő akar több szexet, az már nemhogy nem disznóság, hanem mi az hogy a férfi akar éppen kevesebbet?! Hogy képzeli, hogy jut eszébe heti csak kétszer szexelni?

Ilyen a kettősmérce.

2018. nov. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!