Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi elviseli a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elviseli a nő kisebb nagyobb hisztijeit akkor az a férfi szerelmes? Szereti a nőt?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a férfi ezek miatt már 2-3 hónap után kitette a volt csajokat.
2018. aug. 23. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem.
2018. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért viseli el? Miért tolerálja? Ez a kérdésem.
2018. aug. 23. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem normális vagy mazochista, vagy tényleg szeret, de a szerelem nem csak ebből áll, hogy megértőek vagyunk a másikkal 1 rossz nap után. Már ha ritkán fordul elő. Szerinted ki bírja az állandó hisztiket? Eleve azt nem értem, hogy miért kell a sok dráma. Mi úgysem tudunk belelátni a fejébe, mi lenne ha tőle kérdeznéd meg?
2018. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után viseli el most éppen? Lehet, hogy még a rózsaszín köd időszaka van, akkor nem látjuk a hibákat.
2018. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 év 2 hónap.


Egyébként én csak harmadik vagyok aki rácsodalkozik a férfi baratjara mert eddig ez nem volt jellemző rá. Ezért érdekel.

2018. aug. 23. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet jó szexelni a nővel és azért ezt elviseli
2018. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hány éves férfiről van szó?
2018. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
24
2018. aug. 23. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!